Savetovanje pčelara Braničevskog okruga u Kostolcu

Deveto Međunarodno savetovanje pčelara Braničevskog okruga „Više znaš, više vrediš“, biće održano u nedelju 16. februara.

U nedelju, 16. februara tekuće godine, u pozorišnoj sali Doma kulture u Kostolcu, održaće se Deveto Međunarodno savetovanje pčelara Braničevskog okruga „Više znaš, više vrediš“, u organizaciji Udruženja pčelara Požarevca, a u saradnji sa Budžetskim fondom za razvoj poljoprivrede Grada Požarevca, pod pokroviteljstvom Centra za kulturu „Kostolac“ i Gradske opštine Kostolac.

Na ovom savetovanju pčelara održaće se predavanje na temu „Šta nam znači polenska (melisopolinoška) analiza meda?“ o kojoj će govoriti prof. dr Dražen Lušić iz Hrvatske.

Predavanje o najnovijim saznanjima o pčelinjim bolestima održaće dr vet. med. Hegedeš Deneš iz Mađarske, a o temi „I ja mogu biti pčelar (osobe sa posebnim potrebama)“ govoriće Andrej Sever iz Slovenije.

M.V.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close