NOVI SKANDAL TRESE KUČEVO! Iz Centra za kulturu nestale umetničke slike iz kolekcije Galerije savremene umetnosti

Galerija savremene umetnosti otvorena je u Kučevu 2018. godine u okviru Centra za kulturu Kučevo. Zbirka od 200 dela stečena mnogobrojnim donacijama umetnika i otkupom na konkursu Ministarstva kulture za koju je izdvojeno nekiliko miliona dinara i u kojoj se nalaze dela izuzetne umetničke i materijalna vrednosti eminentnih umetnika iz čitavog regiona dolaskom na mesto direktora Zlatana Zabukovca sklonjena je od očiju javnosti.

Centar za kulturu u Kučevu

Malobrojni turisti koji zalutaju u Kučevo ne mogu posetiti galeriju koja je riznica savremene umetnosti u ovom delu Srbije.

Kako saznaje Insajder Mile Sova, bivši direktor Zabukovec je određena dela uništio neadekvatnim tretmanom slika a onda je rešio da galeriju zatvori za javnost pa je u njoj napravio ljubavno gnezdo za svoje plaćene ljubavnice. Ministarstvo kulture Srbije je već reagovalo jer je ministarstvu stigao apel umetnika da se umetnička dela zaštite od daljeg uništavanja.

Reakcija Ministarstva i mnogobrojne mahinacije dovode do smene Zabukovca a na čelo ustanove dolazi nova direktorka koja prilikom primopredaje ne prima zaduženja za kolekciju od oko 200 umetničkih slika a galerija je zaključana čak i za zaposlene koji ne mogu ni da privire u nju. Po pričama meštana Kučeva koji žive pored objekta Centra za kulturu pojava koja opisom odgovara Zabukovcu je dve noći zaradom iznosila slike i unosila ih u zgradu pored u kojoj stanuje.

Da li je to razlog zbog kog ne radi Galerija savremene umetnosti u Kučevu ili se nova direktorka plaši da posetioci imaju urokljive oči pa su dela godinama nedostupna javnosti?

Dok Ministarstvo priprema opsežnu akciju provere stanja zbirke za koju je izdvojilo nekoliko miliona poslednjih godina čeka se potez inspektora kome je upućen dopis sa saznanjima o velikoj krađi u Kučevu.

(I.M.S.)

PROČITAJ I

67 Komentari

 1. DA LI ĆE NAJZAD POČETI DA DELUJU INSTITUCIJE DRŽAVE SRBIJE I U KUČEVU?OPŠTINA U KOJOJ JE GODINAMA NAJVEĆI KRIMINAL U BRANIČEVSKOM OKRUGU.

 2. Nije ovo skandal nego normalno ponasanje Hotelskog orkestra i pojedinih solista u njemu. Sve su to potomci Kecmana velikog slikara koji mu skrnave ime i kradu i otimaju iz Doma kulture ono najvrdnije, slike kupljene drzavnim parama. Kucevo je ni manji grad a ni vrednija umetnicka dela ima u posedu, pardon imalo je dok nisu prebacene slike na sigurnije mesto. I u po neku privatnu galeriju u Beogradu, da se prodaju po visetrukoj ceni. Ivan praznoglavi je mecena ove umetnicke kradje. Nova direktorka a i nije vise nova, mora da cuti, zarad mira u i oko Hotela.

 3. Mene zanima da li je Novica Vepar još uvek na spisku za platu u Domu kulture. Znamo da je primao 80.000 kao neki koreograf a nije radio taj posao

 4. Zvonko Kleptomane Zvončice Kleptoje kurvice smrdljiva evo da budem kulturan kao ti i da lepo pišem, evo ovako baš kao i ti j.bem te usta, poližeš mi nogu kad stanem u govno, poližeš mi jaj*a, uhvatiš me za klenka dokolenka za moga kalabastera, poližeš mi jaj*a, jebem te u šupak u vertikalu i na gu*ice što ti popustio onaj dihtung, se*em ti se u usta, svršim ti u usta, turim te na ku*činu nabijem ti ku*ac do mu*a, do jajca, kad ti budem zatukao ima da pukne pence kao bugarska skupština. Vidiš brate da sam kulturan kao ti. Opet ti je onaj Nole noćna mora čim ti piseš u 5.46 sabajle kao da si Birduš, Slađan, Veroljub, Bogdan…..ti si bre odlepeo, ha,ha,ha 😄😄😄😄😄

 5. P.S. pisaću i danima i noćima stoke jedne jer sam zbog tebe Zvonko Kleptomane i Siniše debila oteran iz opštine i sa mesta upravika pošte a zamalo da ostane i bez posla. Jebem vas u usta.

 6. Novice,jebem te usta smrdljiva.Dokle ćeš više da se kriješ iza mog imena.I sad se kajem što nisam pozvao policiju da te uhapse kad si barosom razvalio kancelariju.Sve vreme si me bunario kao i Ćuku,koji je mislio da će od tebe da napravi čoveka a ne govno.Prodao si nas obojicu.Ali to govori o tebi kakav smrad i nastavi da i dalje da pišeš za TPK NEWS 😂😂😂😂😂

 7. Novice Veprino ti si odavno mrtav samo što to ne vidiš a i niko ti nije rekao.🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 8. BALADA O ZVONKU KLEPTOMANU VOLU
  Naredili Zvonku da ide u ŠKOLU, Zvonko da skine brigu nabavio knjigu. I dok drugi uče, Zvonko iz knjige muče,zgranula se škola kad prepozna VOLA. Sad je Zvonko školovan,više plug ne vuče,sedi na kitu ,al i dalje MUČE.😂😂.

 9. Pssstttt Novice Vepru Landras Resavska škola,gledaj da se na vreme sakriješ u mišiju rupu ili kod baba sere jer ako te Zvonko nađe u gradu razbiće ti 👊 tvoju veprovsku 👃(njušku),uvrnuće i isčupati 👂👂pa ćeš posle da dobiješ ku*ac u dupe sve dok ti ne ispadnu👀 iz glave🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  1. lele lele lele moj fraći nole će da ostadne bez očiju.lele lele lele jedino će mu ostane da gleda na GUZICE što ju tepuje sa LJUBIČICE.

 10. lele lele lele sam ti reko fraći nole das glup kai ku*ac.od kaki si se rodeo teb sam rasao trbu i guzice a mozek u glave ti ostao kai čilikanac kliker.jer si vido fraći bez mozega da ti svij u opštine kolezi pisuju i smeju.😩😩🤣🤣lele lele lele

 11. BALADA O ZVONKU KLEPTOMANU VOLU
  Naredili Zvonku da ide u ŠKOLU, Zvonko da skine brigu nabavio knjigu. I dok drugi uče, Zvonko iz knjige muče,zgranula se škola kad prepozna VOLA. Sad je Zvonko školovan,više plug ne vuče,sedi na kitu ,al i dalje MUČE.😂😄😄😄😄😄😄

 12. grok grok grok NOĆNA MORA😫😫Eh da može majka opet da me RODI 😫😫😪da se moja duša od Zvonka najzad OSLOBODI😪😪Ti si Zvonko moja NOĆNA MORA čaša tuge sa IZVORA😪😪Popijem je nemam KUD šta to vredi kad sam LUD😫😫Napijem se probam kraj mume paduri da SPAVAM al ustvari samo sebe ZAVARAVAM😫😫Nema meni leka ja moram Rumunsku rakiju da PIJEM😫da plačem😪😪bolje nego da se UBIJEM😫😫😪😪😪

 13. I samo da vam kažem moje kolege iz stranke Most i Papigu,sve vas lažu,nisam ja ni JORKŠIR ni LANDRAS,ja sam MANGULICA.👏👏Šta bi ovo ljudi,šta mi se desi🤔🤔lleeeeeeettttttiiiiiimmm,sad sam NOĆNI SOKO🦇,Burduš me je lansirao i baš sam srećan.😫😫😫😫

 14. Zvonko Kleptomane Zvončice Kleptoje kurvice smrdljiva jedino što znaš je da ubodeš sebe u dupe jer ti si volina

 15. fraći Nole sad mi objasneo Rambo za tu šifru F60.3 od tu boles od koju ti boluješ pa ti je Zvonke noćna mora.i bolje rakiju da piješ neg da se ubiješ.nemo fraći nole svej ti oprašćem i oni 28.000 iljade oira i ću ti pomagajem uvek na vertikalku i da letiš kai NOĆNI SOKO.sam nemo da se ubiješ jer će poslenake da propane SRANKA MOST I PAPIGU.i nis ti ni JORKŠIR ni LANDRAS.tis fraći ono što voleš da bidneš,tis brej MANGULICA.aj.ćo

 16. E moj Resavac Novice Vepru Landras šifra 60.3 pa tebe počeli svi da hebu.Spremna ekipa i opštinari te gu*e redom😂😂😂ni ti siroma više ne znaš od koga više kožni metak primaš.Ti si već registrovani bolesnik,prava BABA SERA.🤣🤣🤣🤣

 17. Pomozite mi ljudi, ja imam šifru 60.3 i teško sam bolestan.Prekinite više da me je*ete jer ovo je više neizdrživo😔😔😔😔

 18. fraći nole ne mo se sekiraješ za tu bolest šifra F60.3 će da prođe ona kai kiavica kad dojdeš kod meneka ja te turim na dzidotrans i katapultiram i ti će da letiš kai NOĆNI SOKO da bi uvateo čist ku*ac,ovaj pogrešeo sam,čist vazduk i sve do kancelarije BABA SERU će se izlečiš.aj.ćo

  1. Stalna ekipa je uvek spremna da ka*a Resavca Novicu Vepra Landrasa šifra F60.3.Ko će prvi da mu razvali “ljubicu”🤣🤣🤣🤣

    1. Novice Vepru Landras Resavac šifra 60.3 kad te ja budem dohvatio da te cepam ima da ti krpe čmarčugu nedelju dana😂😂😂😂

     1. ja ću mojega fraćija noleta da turim na dzidotrans i da mu udarajem katapult ima da leti kai noćni soko.men ne zanimaju toj što fraći nole oće da leti saF-16 i da ima položeno šifru 60.3.ja ga turam na klenka dokolenka a on može da bidne šta oće.aj.ćo

 19. lele lele lele fraći nole jopet te muče NOĆNE MORE i taj Zvonke.pa ti si otišeo u kurc kad pisuješ u 4.45 sabajle.ja ti pisujem jer mislim na teb da se sa toj šifru F60.3 ne ubivaš.pa poslenake mislim ma neće moj fraći nole da se ubiva.možda je leteo kai NOĆNI SOKO a poslenake mislim das otišao da špricuješ veprovi kai što teb zovedu il si otišo da viduješ šta je sa cveće u žardinjere kod brat Acu jel bijo velik MRAZ pas morao da duvaš na ustu i prdiš na tvoje velike guzice sa veliki šupek na vertikalku na cveće das ne zmrzne jer bi moreo ponove da saduješ cveće kod brat Acu.akoće treba da se čuva poso jer može lako da ti naš fraći Aco da špicajorku u guzice.aj.ćo

 20. Zvonko Kleptoman Zvončica Kurvica Kleptoje lizač jajca i Siniša Brsan Debil 😄😄😄😄😄dojebnik😄😄😄 Sandre Cigančice su dve budale😄😄😄😄😄😄

 21. Pssssttttt Novice mišu,sakrij se brzo ispod Dušicine suknje,Zvonko je viđen u gradu.Ako te on pronađe,biće uvrtanja nosa i uvrtanja Veprovskih 👂👂🤣🤣🤣

 22. Jeli Rambo da te pitam nešto.Šta misliš ako se sakrijem tamo gde je bila BABA SERA dal će Zvonko da me traži tamo.

 23. Novice Vepru,ti prvo probaj da se sakriješ ispod Dušicine suknje kao prošli put,ali pazi da ti ne viri guzica jer Zvonko moze da te naguzi odpozadi.Ako hoćeš da se sakriješ kod BABA SERE treba da se dobro kamufliraš a i ne moraš jer i ličiš na BABA SERU,mada ne verujem da će Zvonko da te traži tamo.

 24. pssssstt Novice vepruuuuu.Ti si mali mišić koga će uvek spremna ekipa danima da cepa,dok ti ne pukne ljubica kao probušeni balon,pa ćeš da letis kao Noćni soko.Pazi na kumove žardinjere jer ako smrznu ljubišpice kum Aco će da ti nabije oklagiju u du*e jer su ti bulju toliko pocepali da ser*š kao SLON pa ti često popusti dihtung na šu*ku pa se unerediš i onda smrdiš kao tvor,pa kad prođu pored tebe ljudi stavljaju zaštitnu masku na nos.😩😷😷😷😷

 25. Majmunčino Siniša Brsan Debilu dojebniku zbog tebe i onog ograničenog tvog ti druga iz Srpca nam nije prošla lista ispali smo najveće budale u istoriji Kučeva čak su Ture i miljković pametniji od nas jebaću ti ne džekija već sve džekije

 26. Psssstttt Novice Vepru Landras šifra F60.3 resavac,sakri se mišu i kaži tvojim mišićima da se i oni sakriju,Zvonko je krenuo da vas traži.Jeba*e vas sve.E jaka ti SRANKE🤣🤣MOST I PAPIGU.Koliko plaćaš tom majmunu da piše umesto tebe🤣🤣i da se krije iza lažnog imena.🤣🤣jer ti si glup kao ku*ac sa šifrom F60.3 i mozgom veličine čelikanca,klikera🤣🤣🤣🤣🤣

 27. Idiote glupu gluperdo Zvončice Kleptoje kurvice smrdljiva za to što me nazivaš dojebnikom na moju Sandricu posebno ćeš da platiš pozvaću sve televizije od n1 do lova s i pričaću da si peder

 28. Nole ćoravko,vidi sta si napisao,🤣idiote GLUPU🤣🤣zvaćeš n1 i LOVU S🤣🤣🤣neka vide ljudi šta pišeš😩😂😂fffffffff,fala,fala,fala,doviđenja,prijatno,sjajno,fala,fala😂😂😂😂

 29. Stoko glupa zvonko Kleptomane Zvončice Kleptoje kurvice smrdljiva za mene je nova s uvek lova s jer mene za svaki komentar plaćaju jedan evro a ti moraš da kradeš lopove izlapeliSilovatelju kučića

 30. Jel fraći nole jel ti to pisuješ iz Kučevo il to pisuje tvoj dvojnik iz Požarevac.ne mi je ajsno sa šifru F60.3 kad ti ne pisuješ taj drugi umesto teb ne moraje da bude debel kai ti il moraje il sam moraje cvikere da nosi kai ti 🤣🤣🤣🤣aj.ćo

 31. Jel fraći zvone jel ti to pisuješ iz Kučevo il to pisuje tvoj dvojnik iz Albaniju.ne mi je ajsno sa šifru F60.3 kad ti ne pisuješ taj drugi umesto teb ne moraje da bude debil kai ti il moraje il sam moraje trenerke da nosi kai ti 🤣🤣🤣🤣aj.ćo

 32. Oooo miševi se nešto okuražili🤣Ajde Vepru i taj tvoj ćoravko što te podržava,bežanija u rupu,Zvonko je počeo da vas traži,biće hvatanja za 👂👂pa se dogovorite ko će prvi da mu PUŠI.

 33. MiodraGE,ti si slep pored očiju.Nisi ni svestan šta ti se sprema jer si toliko glup i od zlobe češ uskoro da rikneš kada ti budu saopštili nešto.A i taj tvoj kompanjon što ti pomaže u pisanju neće bolje da prođe.On za sada sluša “tatu”i sve dok ga sluša tata će da ga trpi.Posle toga sledi “skidanje” sa ku*ca kao ku*ton posle upotrebe.😫😫😂😂😂

 34. Čestitam na ideji da niko ne komentariše sem Zvonka Armuša kako bi građani najzad shvatili i videli koliki je bolesenik Siniša Brsan.Njegovi komentari pod lažnim imenima dokaz su da je Siniša težak bolesnik i da je dijagnoza šifra F 60000.3 stvarna.Rečnikom koji je primeren za uličare,seoske đilkoše kojim se često služi samo pokazuje koga sns ima u svojim redovima.Šteta što u Kučevu ne postoji ustanova poput “Laza Lazarević”jer bi on odavno bio hospitalizovan i možda bi imao neke šanse da se izleči,ovako neka mu je Bog u pomoći. Žalosno

 35. NOĆNA MORA🙈🙈😫😫Eh da može majka opet da me rodi da se moja duša od Zvonka najzad oslobodi😪Ti si Zvonko moja NOĆNA MORA časa tuge sa izvora😪😪Popijem je nemam kud šta to vredi kad sam LUD😫😫Napijem se probam kraj mume paduri da spavam al ustvari sebe ZAVARAVAM.😫Nema meni leka ja moram rumunsku švercovanu rakiju da pijem😫da plačem😪😪😪bolje nego da se UBIJEM.🙈🙈😫😫😪

 36. O izeš mi jajca pa ubivaj se više bem te ustu.ja oćem da ti pomagajem da voziš te avijone F16 i onaj što si voziš sa šifru F60.3.da te bacim sa mojega dzidotrans pa da letiš kai NOĆNI SOKO i SOVA MILE a ti sam oćeš da se ubivaš.pa ubivaj se ondak.aj.ćo.

 37. Čika Zvonko Kleptomane Zvončice Kleptoje zašto se toliko nervirate? Nemojte molim vas, pući će vam stent pa ćete morati u Dom zdravlja u koji je predsednik Vučić renovirao ili u Klinički centar koji je predsednik Vučić napravio i to vozilom hitne pomoći koje je predsednik Vučić kupio, putevima koje je predsednik rekonstruisao….

 38. lele lele lele fraći jopet se uvukuješ u guzice na naš brat Acu i opštinare😩😩😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 39. Burduš pošto tvoj fraći ima šifru F60.3(podvojena ličnost)možda se ne on ne uvlači u guz*cu Aci i opštinarima već Mile Sova🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 40. Čika Zvončice Zvonko Kleptomane kad vam pukne stent koji su vam stručnjaci ugradili u čmar moraćete na reviziju u ustanovu koju je izgradio vaš voljeni predsednik Aleksandar Vučić.

 41. fraći nole čim dobiješ na presude kod miloša u park i pobeđuješ sa sranku MOST vrći mi paruške one 28.000 iljade oira.akoj ne pobeđuješ sa tu sranku odmak bež u sranku PAPIMIŠGA.aj.ćo

 42. fraći zvone Zvončice Krmačice Zvonko Kleptoje čim dobiješ na presude kod miloša u park i pobeđuješ sa sranku MOST vrći mi paruške one 28.000 iljade oira.akoj ne pobeđuješ sa tu sranku odmak bež u sranku PAPIMIŠGA.aj.ćo

 43. fraći Nole Vepru Resavac šifra F60.3 Landras MILE SOVA čim dobiješ presudu kod Miloša u park da vratiš pare Burdušu lopove,zajebao si ga za 28.000 evra.Prevario si ga da ćeš da mu vratiš duplo kad tvoja stranka MOST pobedi na izborima,pa si ga drugi put zajebao da ćeš da osnuješ drugu stranku PAPIMIŠGA i da će ona da uđe u koaliciju sa SNS i da će da dobije mnogo više para.

 44. fraći zvone Vepru Resavac šifra F60.3 Landras MILE SOVA čim dobiješ presudu kod Miloša u park da vratiš pare Burdušu lopove,zajebao si ga za 28.000 evra.Prevario si ga da ćeš da mu vratiš duplo kad tvoja stranka MOST pobedi na izborima,pa si ga drugi put zajebao da ćeš da osnuješ drugu stranku PAPIMIŠGA i da će ona da uđe u koaliciju sa Spni da će da dobije mnogo više para.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker