DEZERTER OBIŠAO OPŠTINU KUČEVO: Dežurne lokalne starlete iz naprednjačkog jata dočekale ga sa solju i pogačom

Selo Duboka u opštini Kučevo, smešteno u dubočkoj kotlini, poznato po „Dubočkim rusaljkama“ i Dubočkoj pećini „Gaura mare“ je ovog vikenda u večernjim satima dočekalo ministra građevine u ostavci Gorana Vesića bivšeg pozornika dezertera iz kraljevačkog MUP-a i nekadašnjeg okorelkog demokratu koji je u okviru naprednjačke izborne kampanje posetio ovo selo.

Foto: eKucevo

Kao što običaji nalažu dežurne lokalne starlete iz naprednjačkog jata dočekale su ga solju i pogačom. Navodna poseta Gorana Vesića ministra u ostavci je obilazak radova na rekonstrukciji puta Duboka – Radenka koji se finansira iz budžeta Republike Srbije.

Ponovo su se čule izjave kako naprednjačka vlast gradi Srbiju i ulaže u putnu infrastrukturu i to je zato što „država ima novca“. Po pisanju srpskih i stranih medija spoljni dug Srbije je za 12 godina vladavine Srpske napredne stranke sa 15.7 milijardi evra porasao na neverovatnih 44.2 milijarde evra.

Podsećanja radi Tito, Milošević, Đinđić i Tadić su zajedno zadužili Srbiju za 15.7 milijardi evra dok nas je naprednjački populistički autokrata Aleksandar Vučić zadužio za dodatnih 28.5 milijardi evra.

Iz Vesićevih i Rajčićevih usta mogli su se čuti razni hvalospevi na račun njihove vladavine koja je očigledno dobra samo za njih ali ne i za građane ove mesne zajednice. Posebno je zanimljiva izjava predsednika prinudne uprave Kučevo dr Ivana Rajčića koji je izjavio „prazne glave“ da mu je „puno srce“ zbog rekonstruisanih puteva zahvaljujući Vučiću iako svi mi znamo da to nije Vučićev, Vesićev niti Rajčićev novac već novac poreskih obveznika a svo troje na platnom spisku na naš trošak.

Novac za rekonstrukciju puta su obezbedili građani Duboke i Radenke kroz plaćanje raznih državnih nameta taksi, poreza i akciza. U populističkoj govoranciji Vesića i Rajčića nismo čuli zvaničnu cenu rekonstruisanih puteva za koje se opravdano sumnja da su troškovi uvećani i do dva puta u odnosu na stvarne troškove.

Naravno, tu su bili i kandidati Srpske napredne stranke za odbornike u lokalnom parlamentu, Živanka Petrović koja će kao i do sada omogućiti njenom suprugu da na nameštenim tenderima dobija unosne poslove molerisanja opštinskih objekata. Vojislav Novaković, fiktivni radnik Centra za kulturu, invalidski penzioner nesposoban za rad ali sposoban za obilazak potencijalnih glasača i odlaske na mitinge širom Srbije. Igor Ilić, vlasnik radionice za proizvodnju PVC stolarije uključen u projekat „Energetska efikasnost“ opštine Kučevo inače sin Dragiše Ilića vlasnika pekare dugogodišnjeg snabdevača Doma za stare hlebom i pecivom.

Po svemu sudeći građani Duboke koji budu glasali za Srpsku naprednu stranku podržaće nastavak sticanja profita odbornika koji su bili i u bivšem sazivu Skupštine opštine Kučevo ali i kriminal koji vlada u opštini Kučevo.

Selo koje je 2000 godine, dočekalo tragično nastradalog premijera dr Zorana Đinđića je uvek važilo za simbol demokratije u ovoj opštini. Danas je slika sasvim drugčija, vođenje sela je preuzela Srpska napredna stranka pod čijom vladavinom je gotovo sve uništeno. Osnovna škola je pred gašenjem, fudbalski klub postoji samo fiktivno na papiru i služi isključivo za izvlačenje novca iz budžeta, nezaposleni čine većinu a na stalnom boravku u selu su mahom ljudi preko 60 godina života čiji je jedini izvor informacija ružičasta televizija „Pink“.

U centru sela dom kulture, mesna zajednica, veliki trg, a na vetru se pomeraju samo umrlice na lokalnoj bivšoj prodavnici. Dve kafane, jedna legalna druga u pripremi već tri godine zvrje prazne. Posle zatvaranja pošte i završetka časova u lokalnoj osnovnoj školi, ulicama sela se mogu sresti samo psi lutalice, sve izgleda kao da nema živih ljudi u selu. Broj stanovnika se drastično smanjio u poslednjih nekoliko godina sa tendencijom da se u narednom periodu selo i ugasi što zbog želje meštana da se dočepaju nekog suednog grada ili inostranstva, što zbog činjenice da je sve manje onih koji su spremni i sposobni da se bave poljoprivredom.

(Mile Sova)

39 Komentari

 1. NyOVE info.
  i SNIMAK
  u Srbiji izuzetno praćenog
  i gledanog elektronskog medija SRBIN.info
  o od
  PRVOG KVARTALA 2016. g.
  SULTANSKI LIČNO najstrožije
  cenzurisanom i blokiranom TRANSEVROPSKOM
  (Atlantski okean-Crno more) ,,KORIDORU ŽIVOTA,, / ,,ZABRANJENOM KORIDORU,, celog ovog sada galopirajućom brzinom demografski,ekološki,
  ekonomski ,socijjalnoIZDIŠUĆEG I IZUMIRIĆEG
  ,,AFRIČKOG KONGO REGIONA,,
  Istočne Srbije ,
  i u svom najvećem i pretežnom delu POGRANIČNOG REGIONA Republike Srbije 🇷🇸
  i ČIJE IME
  DEŽURNI SULTAN
  NIKADA I NIGDE
  NE SME
  JAVNO DA IZGOVORI :
  javna Facebook grupa AUTOPUT ISTOČNE SRBIJE

 2. Novice odavno si provaljen da sve tekstove za tpk news ti pišeš a pljuješ Sinišu Brsana da on piše.Razumemo te sada zašto to radiš,ljut si na svoje partijske kolege zašto te nisu stavili na listu sns za odbornike.Nisi samo ti kivan,ljut i besan i tvoj kum Raša Bulutić je ogorčen zato što ni njega nema na toj listi pa je počeo da šuruje sa opozicijom.P.S.Probaj i ti,možda te negde i prihvate.

 3. Zoran se prevrće u grobu, dal zbog ljigavca vesića iz medveđu, ili zbo ljube r. iz duboke, mozda i miće ili ostalih jadnika sto se prodaše bagri-radikala, pocenite sami, tuga do neba.

 4. Čika Zvončice popu.iš nam kurc.ve. Zašto moraš Zvončice da guraš to tvoje smrdljivo dupe svuda? Ti jadniče ne umeš ništa ni da napišeš pametno. Mora Siniša Brsan da te prca da bi te naučio jednu rečenicu da napišeš

 5. EKIPA SPREMNA ZA KAR*NJE ODBAČENIH SNS BOTOVA I GRADSKIH ŠPIJUNA😂😂😂🖕🖕🖕🖕🖕🖕💪💪💪💪💪💪💪🤛🤛🤛🤛🤛👈

 6. Uvek spremna ekipa za kara*e botova i gradskih špijuna🤣💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻🖕🖕🖕🖕👊👊✊✊

 7. I ja sam pripreman sa mog klenka dokolenka da zatu*em ovi botovi skotovi i ovi što ne špijuniraju kad ovi sa pocepanu guzicu dojdu kod men na reglažu na guzicu moju Brodicu.

 8. EKIPA SPREMNA ZA CEPANJE PRODANIH DUŠA SNS BOTOVA I GRADSKIH ŠPIJUNA😂😂🖕🖕🖕🖕🖕💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻🤛🤛🤛🤛🤛🤛👈👈

 9. JE*I IH RAŠO TU SAM JA DA TI POMOGNEM DA IM RAŠIRIM ŠU*AK POŠTO SNS BOTOVI I GRADSKI ŠPIJUNI IMAJU PROBLEME SA ZATVOROM NA BULJI.

 10. Ja ovo više ne mog da citam.Jer šta ce da uradi sa guzi*e ova jekipa ovim skotovi botovi i špijuni stra me vata.Mnogima ce oci da poispadaju kad pocnu ovi iz ekipe da ih kara*u i zato ne mog to da gledujem🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈Ako nekem treba posle treba var na guzi*u cu pomognem ovijema botovi skotovi i špujuni.Dajem garanciju na reglažu na guzi*u.Vaš Burduš iz Brodicu.

 11. Dokle ce bre ovi smrdljivi sns botovi i špijuni da se kriju iza mog imena.Svi ste bre pi*kice.Ceo život se krijete iza tuđih imena i iza Vučića.😂😂😂

 12. Zvonko Kleptomane Zvončice Kleptoje ti stvarno misliš da će neko da ti poveruje da ti nisi iza svih tih lažnih profila. Načisto si izlapeo jadniče.

 13. EKIPA SPREMNA DA KA*A SNS BOTOVE I GRADSKE ŠPIJUNE😂😂🖕🖕🖕🖕🖕💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻👊👊✊✊🤛🤛🤛🤛🤛🤛🤛🤛🤛🤛👈

 14. Ne da jem više ŠKEGURCE,KREKUŠICE,GOVEDARCE I VIJUNE od oneg Bota skota šušukana jer smrde na gomna kai da ih hrani sa njima.Bolje ću kupim svinju od njega jer ih hrani sa burek i pogačke što uzimlje od oni INDIJANCI što radu u domu zdravlje kod ludu hERMINU.

 15. Zvonko debilu gde su vam silno najavljivane opozicione liste? Pitanje je hoće li debil Brsan sa ekipom idiota i Zvončicom Kleptojem da skupe listu od 31 budaletine?

  1. Šlogo sns bote svi znaju ko si skote😂😂MI SMO EKIPA ZA KARA*E A NE ZA POLITIKARENJE.A lista vam je jaka do kur*a.Svi vam se smeju.A di su vam Raša kafa i Nole vepar.

 16. Zvonko lopove znaš kolko me zabole kurac što znaš ko sam🤣🤣🤣ja dobro znam koji si ti lopovski smrad, smradu.

  1. ŠLOGO(VEPRINO)Će da dojdeš kod tvojega fraćija da viduješ kak izgleda mojega lokal za reglažu na guzi*u.Ako ti teb nekad zatreba da uradimo reglažu i da zakrpimo šu*ak za teb je besplatno jer ti si moj fraći.A ako doveš u Brodicu onega šušakana e za njega je dupla tarifa.Neće da reklamira moju radnju a lepo mu bil kad su zavareo prkno i to na jedvite jade bio velik otvor stradao mu guzi*a od onu ekipu.Bre sam da znaješ fraće da on stalno je gomna za tebom i za nekeg rašu fafu.Doslo mi da mu zapušajem ona smrda usta sa mog klenka dokolenka jer sam je gomna i sve vi ogovara a najviše teb i tog rašu.Ja mu poslenake kažem nemo da diraješ mog fraceta Novicu jer cu ti tirim klenka dokolenka i opet cu ti rascvetam to rutavo pence😂😂😂

 17. Kad bolje razmislim mogao bi Zvončice Zvonko da popušiš i Raši kafi i Noletu vepru🤣🤣🤣dosta si pušio Siniši debilu, debilu

 18. EKIPA SPREMNA ZA KARA*E SNS BOTOVA I GRADSKIH ŠPIJUNA A KAD SMO KOD KARA*A MOGLI BI USPUT I DA OPRLIMO PO ŠUP*U KVAZIMODA NAJPOZNATIJEG BOTA.PORED RIBNJAKA GDE U KOJEM SE GAJE SVETSKI POZNATE VRSTE RIBE KAO ŠTO SU:ŠKEGURCI,GOVEDARCI,KREKUŠICE😂😂😂

  1. Jeba*a me cela ekipa u usta ako više odem za Požarevac kod ove moje frizerke udovice.Bolje da se ja vratim mojim starim ljubavima pa neka me zovu Šuša babo*ebac ali me je*anje košta 400 dinara.Ovako dam celu platu i pare što sa uzeo od preprodaje medicinskog materijala.Sreća što imam ribnjak pun ŠKEGURACA I KREKUŠICA i svinje koje sam ranio burecima i pogačicama koje sam krio od onih Indijca.Da nisam to radio crko bi od gladi jer mlada pi*a mnogo košta.Kod mojih bakutanera završim poso i dobijem čašu rakijice,sira sa moga i parizer i bas me briga.

 19. Bem ti više ovo putovanje za Požarevac,cu manem ovu moju udovicu frizerku,mnogo košta ona stvar.Bolje da se vratim mojim starim ljubavima pa neka me zovu babo*ebac.Je*em za 400 dinara a rupa je rupa.Davao sam celu platu za mlađu pi*u plus one pare što sam uzeo od preprodaje medicinskog materijala.Dosta je bilo,da mi nije ribnjaka i svinja,ne bio imao šta da pasem.Dobro jedino bi mozda mogao u pašu kod ovih mojih babuskera,one mi spreme dobar mezetluk sira sa moga sa parizerom a posle ribu i to iz mog ribnjaka a najviše volim KREKUŠICE I ŠKEGURCE.

 20. ŠLOGO bem te us*u usranu.Bre izeš mi ja*ca što si me ogovareo po moju Brodicu da ti nisam dobro uradio reglažu na zadnjicu.Zato cu ti drugi put zatu*em mog klenka dokolenka do mu*i do jaj*a.Ima da ti pocepljem pence i da napravem šu*ak da kad ke*aš da gomno bude kao kad se*e nilski konj.Od komšiju Miku sam uzeo navčare jer bre mnogo pr*iš i rafalno pucaš iz šupka sa zrncetama od pasulj kad ti gurnem do kraja klenka dokolenka pa morajem da zaštitim oči.I više nema ništa fraj.

 21. ŠLOGO TEBE I OSTALE BOTOVE GRADSKE ŠPIJUNE USKORO ĆE DA KAR*MO.UVEK SPREMNA EKIPA.😂😂😂🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻👊👊✊✊🤛🤛🤛🤛🤛🤛🤛🤛🤛👈

 22. ŠLOGO Šušukane si se vrateo iz Požarevac od one frizeraj a pričo si da će dideš kod tvoji babo*ebci jer eftino te koštaje sam 400 banke.😉Ćut i ne pričaj nikem da si bio tam kazuj da si bio sa onog Kecemana koj će da bidne budući prdsednik na mojega stojka i da ste pevušali u onem horu i da nisi mrdeo iz kućevo i da ti je dao da probaješ kobastisnemtiga.aj ćo😉

  1. ŠLOGO Šušukane,piješ kafu i ližeš šolju a mogo si lepo da nam svima poližeš šlag sa ku*ca,ti Šušukane postao veli VRAG poližeš celoj ekipi sa KU*CA ŠLAG😂😂😂Sutra će cela da ti napuni šolju za kafu sa spermom pa možeš da ližeš do mile volje.Ka*anje u bulju prepuštamo Burdušu iz Brodice tam da ti uradi reglažu “ljubičice”.UVEK SPREMNA EKIPA ZA KA*ANJE PRODANIH DUŠA među kojima je i bot ŠUŠA.NE OPRAŠTAMO NI GRADSKIM ŠPIJUNIMA ZA NJIH SPREMAMO POSEBNO “PRŽENJE”.🤣🤣🤣🖕🖕🖕🖕🖕🖕💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻✊✊👊👊🤛🤛🤛🤛👈

 23. Tis bre šušo babo*ebac zamagleo ti se GLEDAC.😂Imadeš jednu MANU voliš da primaš ku*ac ki BANANU.🤣I što me gleduješ kad dojdeš u Brodica tako MRKO kai kad si mi ku*ac DRKO.😄i ne diruj moga ĐEDA nabiću ti ka*u od MEĐEDA.😂I sve što si do sad SMISLIO na mojega đoku si VISIO😂Bre i ovaj moj komšija TARZAN zna da pisuje stihovi.bravo tarzan.šušukane aj ćo,nemo se ljutiš što je moj komšija tarzan ovo napisuvao.😉

 24. Čitam i ne mogu da verujem da je Zvonko Armuš toliko nisko pao. Od uglednog sportskog radnika do bota. Šta se to dešava?

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker