Savetovanje pčelara Braničevskog okruga u Kostolcu

Deveto Međunarodno savetovanje pčelara Braničevskog okruga „Više znaš, više vrediš“, biće održano u nedelju 16. februara.

U nedelju, 16. februara tekuće godine, u pozorišnoj sali Doma kulture u Kostolcu, održaće se Deveto Međunarodno savetovanje pčelara Braničevskog okruga „Više znaš, više vrediš“, u organizaciji Udruženja pčelara Požarevca, a u saradnji sa Budžetskim fondom za razvoj poljoprivrede Grada Požarevca, pod pokroviteljstvom Centra za kulturu „Kostolac“ i Gradske opštine Kostolac.

Na ovom savetovanju pčelara održaće se predavanje na temu „Šta nam znači polenska (melisopolinoška) analiza meda?“ o kojoj će govoriti prof. dr Dražen Lušić iz Hrvatske.

Predavanje o najnovijim saznanjima o pčelinjim bolestima održaće dr vet. med. Hegedeš Deneš iz Mađarske, a o temi „I ja mogu biti pčelar (osobe sa posebnim potrebama)“ govoriće Andrej Sever iz Slovenije.

M.V.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker