TEŽAK UDES KOD KUČEVA: Od siline udarca, supružnici preminuli na mestu (FOTO)

Bračni par iz Kučeva, Zoran R. (63) i Ljiljana B. (63), poginuli su jutros u teškoj saobraćajnoj nesreći, koja se dogodila na putu Požarevac-Kučevo, kad se njihov auto sudario sa kamionom kojim je upravljao I.M. (34).

Foto: TPKNEWS/Facebook

Do nesreće je došlo u 8:20 časova, u ataru sela Sena, kada je auto marke „Opel astra“, krećući se iz Kučeva ka Požarevcu, iz neutvrđenih razloga, u krivini naglo prešao u suprotnu traku i sudario se čeono sa kamionom „Frikoma“, požarevačkih tablica, koji se kretao u smeru ka Kučevu.

Bračni par podlegao je povredama na licu mesta, dok je vozač kamiona prošao bez povreda.

Na delu puta na kom se desila nesreća, saobraćaj je bio u prekidu sve dok nije obavljen uviđaj. Tačni uzroci nesreće znaće se po završetku istrage.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker