PRETUKLI JE I NA SILU ODVELI: Otac i sin iz sela Bobovo kidnapovali Rumunku!

D.K .(64) i Z.K. (45) iz sela Bobovo kod Svilajnca uhapšeni su zbog otmice 51-godišnje državljanke Rumunije i određeno im je zadržavanje do 48 sati.

Foto: Ilustracija

Kako se navodi, D. K i Z. K. uhapšeni su „zbog postojanja osnovane sumnje da su izvršili krivično delo otmice”.

Rumunka je neko vreme živela kod osumnjičenih u vanbračnoj zajednici sa starijim D.K. Međutim, kako je izjavila, njen bivši nevenčani suprug D.K. je postao nasilan pa je pobegla kod prijateljice u istom selu.

Nakon toga, otac i sin su se dali u poteru. Kada su došli do kuće meštanke gde se Rumunka skrivala naišli su na zaključana vrata. Za njih to nije bila prepreka jer su jednostavno razvalili vrata i upali u kuću. Potom su joj, zadali više udaraca i silom ubacili je u vozilo kojim su se odvezli u nepoznatom pravcu.

Policija je istoga dana pronašla osumnjičene i otetu ženu koja je imala lakše telesne povrede. Nakon isteka određenog zadržavanja, D.K. i Z.K. će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni nadležnom tužilaštvu.

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close