UŽAS U TORINU: Više od 1.000 navijačima Juventusa povređeno u stampedu na trgu “San Karlo, šest u teškom stanju (VIDEO)

U stampedu do kojeg je došlo u Torinu među navijačima Juventusa koji su pratili finale Lige šampiona na džinovskom ekranu postavljenom na trgu San Karlo u tom gradu povređeno je više od 1.000 ljudi, od kojih su šest u teškom stanju javili su italijanski mediji.

Foto: @LaStampa.it

Veliki broj navijača, više od 20.000 njih, pratio je finale Lige šampiona preko ogromnog ekrana na trgu “San Karlo”. Atmosfera je bila sjajna, a onda…

Uzrok jake buke koja je izazvala kolaps je kako prenose italijanski mediji je ograda stepeništa koja se obrušila na podzemnom parkingu trga, za koju su  mnogi mislili da je došlo do eksplozije. Ono što je trebalo da bude dan sporta pretvorio se u dan straha.

U nastalom stampedu, ljudi su panično počeli da beže u strahu od terorističkog napada, posle nedavnog užasa u Mančesteru, povređeno je više od 1.000 ljudi, od kojih su šest u teškom stanju, među kojima je jedno dete od sedam i tri godine.

Pogledajte momenat kada je nastao haos u Torinu

TPKNEWS/Agencije

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker