PRETUKLI JE I NA SILU ODVELI: Otac i sin iz sela Bobovo kidnapovali Rumunku!

D.K .(64) i Z.K. (45) iz sela Bobovo kod Svilajnca uhapšeni su zbog otmice 51-godišnje državljanke Rumunije i određeno im je zadržavanje do 48 sati.

Foto: Ilustracija

Kako se navodi, D. K i Z. K. uhapšeni su „zbog postojanja osnovane sumnje da su izvršili krivično delo otmice”.

Rumunka je neko vreme živela kod osumnjičenih u vanbračnoj zajednici sa starijim D.K. Međutim, kako je izjavila, njen bivši nevenčani suprug D.K. je postao nasilan pa je pobegla kod prijateljice u istom selu.

Nakon toga, otac i sin su se dali u poteru. Kada su došli do kuće meštanke gde se Rumunka skrivala naišli su na zaključana vrata. Za njih to nije bila prepreka jer su jednostavno razvalili vrata i upali u kuću. Potom su joj, zadali više udaraca i silom ubacili je u vozilo kojim su se odvezli u nepoznatom pravcu.

Policija je istoga dana pronašla osumnjičene i otetu ženu koja je imala lakše telesne povrede. Nakon isteka određenog zadržavanja, D.K. i Z.K. će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni nadležnom tužilaštvu.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker