KOBNA SVAĐA: Žena iz Simićeva kod Žabara izbola muža posle svađe, preminuo u požarevačkoj bolnici

Manda T. (51) iz Simićeva kod Žabara uhapšena je zbog sumnje da je pokušala da usmrti svog nevenčanog supruga S. M. (50) u porodičnoj kući u ovom selu.

Njoj je određen pritvor do 48 časova, nakon čega će biti privedena na saslušanje u požarevačko više tužilaštvo.

Krvavi incident dogodio se u četvrtak uveče, nakon svađe supružnika.

– Manda i njen nevenčani suprug su se posvađali, nakon čega je žena dohvatila kuhinjski nož i njime izbola muža po stomaku. Ubola ga je dva puta i napravila mu rezove, jedan ide od pupka ka grudima, a drugi od grudnog koša ka stomaku. S. M. je operisan i posle operacije nalazio se u stabilnom stanju. Međutim, sinoć se njegovo stanje pogoršalo jer mu je bio povređen želudac, upao je u komu i ubrzo posle toga je preminuo – kaže naš izvor.

Inače, supružnici su se često svađali i sukobljavali.

M.L.
Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close