NASTAVAK SAGE: Poštovani predsedniče Miliću, da li bi ste hteli biti ljubazni i da nam odgovirite na pitanje?

Poštovani predsedniče zarad zainteresovane javnosti, molimo vas da nam odgovorite na sledeće pitanje:

Da li vas je vaš vrli saradnik Boban Jovanović – širokim narodnim masama poznatiji kao Ljubinski Japanac, obavestio da je davne 2009. godine tačnije 05.08.2009. godine otpočeo radove na SANACIJI GRADSKE DEPONIJE U VELIKOM GRADIŠTU, čija je vrednost procenjena ni manje ni više nego MILION EVRA.

Radove je otpočeo po HITNOM POSTUPKU na osnovu odluke tadašnjeg mecene Žive Lazića (koja vam se dostavlja u prilog).

Uvidom u budžet opštine može se videti da mi plaćamo održavanje SANITRANE DEPONIJE 2.000.000,00 GODIŠNJE i da smo za zadnjih 9 godina na tu namenu potrošili 18.000.000,00 dinara.

Molimo da nam pojasnite da li je Japanac lagao onda (2009.godine) da izvodi radove koje stvrano nije izvodio ili vi lažete sada da pare trošite na deponiju a u stvari kako kaže narod “MAŽETE REBRA DEBELIM GUSKAMA” ili trpate pare građana opštine Veliko Gradište u privatan džep “Spajdera”.

M. Lalić 

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker