TRAŽI STRANKA, ILI RASPOP? Po hitnom postupku smenjena direktorka Turističke organizacije Golubac!

Na sednici Skupštine opštine Golubac koja je održana 25. aprila, po hitnom postupku smenjena je direktorka Turističke organizacije Golubac.

Jelena Petrović

Kako saznaje Insajder Mile Sova, u četvrtak 25. aprila u ranim jutarnjim satima usledio je poziv direktorki Turističke organizacije Golubac, Diplomiranom ekonomisti Jeleni Petrović gde joj je saopšteno da će biti smenjena po hitnom postupku.

Kao glasnici ovog saopštenja označeni su Marko Stojaković i Aleksandar Đukić.

Razlog koji su ova dvojica pokornih raspopovih sluga naveli je da njenu smenu traži stranka. Dok, iza kulisa, pravi razlog Jelkine smene leži u nečemu mnogo težem, s obzirom da je ova školovana i posvećena gospođa uspela da postigne zapažene rezultate na polju turizma.

(Mile Sova)

PROČITAJ I

Jedan komentar

  1. Kako će oni koji su glasali za ovo moći Jeleni da pogledaju u oči? Od propalice Mijovića se ništa dobro ne može ni očekivati ali i njegova polako dogoreva.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker