U Kučevu zasedao Nacionalni Savet Vlaha

U Svečanoj sali Skupštine opštine Kučevo, 17. marta je održana redovna sednica Nacionalnog Saveta Vlaha.

Foto: e-Kučevo

Predsedavao je prvi čovek Saveta, Radiša Dragojević, a na dnevnom redu je bilo usvajanje Završnog računa za 2017, razmatranje Izveštaja koordinatora za manifestacija NSV iz protekle godine, angažovanje revizorske kuće kao i tekuća problematika.

U ulozi domaćina bio je prvi potpredsednik NSV , predsednik opštine Kučevo Novica Janošević, a u rukovođenju sednicom učestvovali su i potpredsednik NSV Dalibor Orsovanović. i sekretar NSV Bojan Modrlanović.

(e-Kučevo)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker