DEČIJI OSMESI KAO NAJVEĆI POKLON: Lilly Drogerie u Požarevcu proslavile deseti rođendan

Jedan od najpopularnijih lanaca drogerija i lider na domaćem tržištu, Lilly Drogerie, proslavile su jubilarni deseti rođendan u radnji u ulici Ive Lole Ribara, u Požarevcu.

Dodela nagrada

Brojni građani imali su priliku da uživaju u opuštenom ćaskanju sa voditeljkom Dušicom Jakovljević, ali i da osvoje brojne vredne nagrade.

Pored umetničkih radionica koje su bile posebno iznenađenje za najmlađe, proslavi su prisustvovali i predstavnici medija, kao i najpoznatije modne blogerke, čije modne izbore i savete prate hiljade pratilaca na društvenim mrežama.

Lilly dečiji program

Posebno interesovanje vladalo je za „Beauty corner-om“, gde su sve zainetresovane dame mogle da dobiju najbolje savete za negu od poznatih make up stručnjaka, kao i da isprobaju najnovije ekskluzivne linije šminke i drugu kozmetiku koju Lilly drogerija ima u svom bogatom asortimanu.

TPKNEWS/M.V.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker