STRAVIČAN ZLOČIN U BEČU: Sin (16) nožem iskasapio majku!

U utorak Uveče 16-godišnji mladić u Bečkoj opštini Penzing sa više uboda nožem usmrtio svoju majku.

Prema rečima portparola policije Paula Ajdenberga, prvi su na mesto zločina stigli pripadnici hitne pomoći, koji su u stanu zatekli mladića kako sedi pored tela mrtve majke. Pripadnici specijalne jedinice ubrzo su stigli i uhapsili maloletnika, koji ih je sačekao na vratima stana.

Prilikom saslušanja bio je prilično izgubljen i davao je nepovezane izjave. Lekar hitne pomoći je pokušao da reanimira ženu, međutim za nju više nije bilo pomoći. Oružje kojim je počinjen ovaj krvavi zločin je pronađeno na mestu zločina. Reč je o kuhinjskom nožu oštrice duge oko 10 santimetara.

Nejasno je za sada da li je mladić nož uzeo iz kuhinje ili ga je nabavio za svoj krvavi naum. Takođe nije bilo nikakvih naznaka da se ovaj mladić nalazio pod dejstvom alkohola ili nekih droga.

TPKNEWS/oe24

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker