KOSTOLČANIN LAKŠE POVREĐEN: Situacija u Požarevcu nakon sinoćneg nevremena, uglavnom normalizovana (FOTO)

Situacija u Požarevcu nakon nevremena koje je sinoć pogodilo područje grada, uglavnom je normalizovana.

Foto: Facebook

Očišćene su sve važne saobraćajnice od stabala i grana, kao i drugog materijala koji je nanela oluja. Sve vitalne institucije imaju normalno snabdevanje strujom, a do kraja dana bi svi potrošači trebalo da dobiju električnu energiju.

Tokom neveremena dogodila se samo jedna lakša telesna povreda i to u Kostolcu.

Bilo je štete na javnoj i privatnoj imovini, a najveća je oštećenje balon hale kod Sportskog centra Požarevac.

Štab za vanredne situacije se zahvaljuje na izvanrednom angažovanju Komunalnim službama Požarevac, Vatrogasno-spasilačkoj jedinici, Elektrodistribuciji Požarevac, PD RIO Kostolac i svim privatnim firmama koje su se odazvale sa ljudstvom i mehanizacijom.

(Tpknews.com)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker