JKP “DUNAV” VELIKO GRADIŠTE: Sutra bez vode delovi Belog Bagrema

Zbog radova na proširenju vodovodne mreže, u petak 16. juna u prepodnevnim časovima, deo korisnika gradske vodovodne mreže u naselju Beli Bagrem ostaju bez vode.

JKP “Dunav” Veliko Gradište, obaveštava sve korisnike gradske vodovodne mreže u naselju Beli Bagrem, koji se snabdevaju vodom u ulici Šetalačka – Šetna staza (deo ulice od kafića Rimini do Auto kampa) i ulici Mladi gorani da će u toku prepodnevnih časova 16. juna 2023. godine (petak), u periodu od 8 do 14 časova, a zbog radova na proširenju vodovodne mreže privremeno biti isključeno vodosnabdevanje.

JKP “Dunav” će nastojati da prekid traje što kraće i odmah po okončanju radova nastaviće se vodosnabdevanje.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker