NESVAKIDAŠNJA KRAĐA U PETROVCU NA MLAVI: Lopovi ukrali pokretnu hladnjaču za preminule

Pogrebnoj opremi Kostić iz Petrovca na Mlavi ukredena je pokretna hladnjača za preminule.

Pokretna hladnjača za preminule

Naime pogrebna oprema Kostić imala je toga dana dve sahrane. Jedna sahrana bila je u Ćovdinu, a druga sahrana je bila u Krepoljinu.

Kako saznajemo-Radnici pomenute pogrebne opreme ostavili su hladnjaču na šetonjskom mostu, kako bi njihove kolege preuzele hladnjaču za drugu sahranu. U roku od dvadesetak minuta hladnjača je nestala.

Naš izvor kaže da se na sigurnosnim kamerama koje se nalaze u blizini mesta krađe navodno vidi jasno da je drugi lokalni pogrebnik ukrao pomenutu hladnjaču. Policija je navodno pretresla kako pogrebnu radnju tako i kuću navodnog počinioca ovog dela ali hladnjaču nisu pronašli.

Meštani su ostali u neverici šta su sve lopovi u njihovom gradu spremni da ukradu.

(Tpknews.com/PT INFO)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker