ČUVARKE TAJNI I VLADARKE IZ SENKE: Da li znate ko kreira političku scenu u Braničevskom okrugu?!

Da li neko iz Braničevskog okruga može da kaže koliko puta je o nekom radnom mestu više presudilo to šta misli ljubavnica nekog lokalnog političara nego realna kompetencija kandidata. Dok, o donacijama tek da se i ne govori, felacio je bolja preporuka od svakog doktorata i “si vija”…

Ilustracija/Shutterstock

A o tome kako ljubavnice pojedinih moćnih ljudi iz Braničevskog okruga prete da će zbrisati sa planete zemlje one koji ih nerviraju mogle bi da se pišu psihijatrijske analize…

Trenutni uticaj kurvanja na političku situaciju u opštinama Braničevskog okruga puno je gori od same korupcije, ili bolje da se kaže kurvanje je sama srž korupcije, jer kojekakve štemalice, udbaške kurve, sponzoruše, sekretarice sa seksualnim uslugama i političko seksualne poverenice postaju te koje određuju ko će biti nagrađen, ko doniran, ko ćorkiran, a ko maltretiran i otpušten pa čak i uklonjen…

U društvu punom hipokrizije ova tema nikada neće biti ni načeta na javnoj sceni. Ne ona je večna javna tajna. Šapuće se da ljubavnica tog i tog ne podnosi tog i tog i da je taj zato zglajzo…

U čarsiji ili ponekom frizeraju može da se čuje da su pojedine kadrovske odluke direktna posledica seksualnih uznosa određenih moćnika ali u medijima nema ni reči nema o toj seksualnoj ezoteriji moći, o činjenici kako se opštinska i njeni organi od sudstva do policije zloupotrebljavaju da bi se raznorazne intimne prijateljice moćnika i tajkuna iživljavale nad onima koji im idu na živce ili kojih se plaše…

Mapiranje seksualno kabalističke pozadine političko-ideoloških progona je puno kompleksnije nego što mislite. Ono zahteva zaista celu knjigu, jer je scena promiskuitetna, a dame krajnje osvetoljubive… Pa, ipak valja reći da je stvar na neki način i lekovita, jer kada jedan disident iz Slobinog i Titovog perioda shvati da je danas proganjan od strane nekog suda, institucije ili moćnika samo zato što ide na živce nekoj dami koja je u datom trenutku popušila nekom moćnom to je utešno, ali i jezovito.

Sa jedne strane utešno je jer nemamo više klasične političko-ideološke progone i to je dobro, sa druge strane ako je ova država i njena lokalna vlast spala na to da svaka ona koja je popušila moćniku ili ga očešala sisom raspoređuje ko će imati koliko kinte i koga će sud i policija proganjati onda je to krajnji sumrak ionako razorenog društva…

Nije ovo ni prvi ni zadnji put da žene, ljubavnice, rodbina i okolina odlučuje o politici i posledično o kadrovskoj politici… Ali primeri su zanimljivi i korisni za lečenje potencijalne paranoje. Jer recimo možete da posumnjate zbog nekog sudskog procesa ili neke zabrane da ste politički nepodobni, a da zapravo iza toga stoji samo još jedna ljubomorna ljubavnica nekog moćnika, koja svoj položaj i poznanstva, jer nema pametnija posla nego da vam se sveti, koristi kao svoju konspirološku skalu ljubavnika ucenjenih i neucenjenih…

Šalu na stranu, ali kada bi se napravio otvoreni popis kako je lokalna opštinska, sudska i policijska jebačina uticala u Braničevskom okrugu na političku scenu, na hapšenja, progone, kadrovsku politiku pa nažalost i na ubistva, javnost bi bila blago konsternirana…

Da biste danas shvatili zašto ste nepodobni, zašto vas neko tuži, a neko otpušta morate poznavati tajnu seksualnu mapu Braničevskog okruga, koju, razmišljamo, da u narednim izdanjima obelodanimo i pokušamo da je dočaramo detaljima, jer ta stvar ne dospeva u medije… Ona se tiče tanane i najbolje čuvane tajne koje to moćne dame zahvaljujući činjenici da imaju ili su imale seksualne veze sa moćnicima postaju vladarke iz senke i čuvarke tajni….

I dok u hladnoći sobe razbijate glavu zašto li je ovaj smenjen, ova uhapšena, a onaj sklonjen sa javne scene, dok tražite ideološko političku pozadinu pođite od proste činjenice da možda niste upoznati sa informacijom koja je zapravo seksualna pozadina tog čina… Jer danas je politika, pravda, mediji, sudstvo, a bogami i veći deo vojno policijskih samo posledica koitusa ili felacija, a ne geostrateško-ideoloških odluka…

Na žalost, tako će biti sve dok javnost ne sazna na koji je sve to način kurvanje u Braničevskom okrugu određivalo lokalnu politiku od opštine do opštine i uticalo na sile moći…

(Insajder Mile Sova)

PROČITAJ I

4 Komentari

  1. Ivan Hotelski u Kucevu je postavljen, ko stvar, da bude predsednik opstine. O nicemu bitnom se ne pita, potpisuje sta mu narede i dani teku. Svoje ljubavnice bira sam, i to strogo medju medicinskim sestrama. Pa doktor je, zna sta mu sleduje. Na more ih vodi sve, kao sultan. O politici i trosenju budzeta odlucuje sef Hotelskog orkestra, sto posto, bez sugestija sa strane prebacuje budzet bratiji za Beograd. I kad jednog dana ga isteraju iz opstine ostace upamcen da je Dom zdravlja prosetao preko svog kreveta pa koja je zatrudnela, dobro je.

  2. Ovo društvo je razoreno do dna. Nijedna institucija ne funkcioniše počev od obrazovanja pa do državnog vrha. Sve se pretvorilo u kriminal, korupciji, lopovluku, neradu, javašluku itd. Što se tiče švaleracije, možda i nije loš sport, ali ako se zloupotrebljava i radi na štetu drugoga onda je i to zloupotreba ovog naprednog društva. Duboko su zagazili u sve napred navedene radnje, potrebna je velika hrabrost i vreme da se sve ovo iskoreni. Ova vlast se ponaša kao da će sutra biti kraj sveta?

  3. U Pozarevcu je posebno aktivna jedna plavusa, funkcioner stranke, visokopozicionirana u vaznom JP, poznata po svojim promiskuitetima. Prosla je razne politicare, funkcionere, izvrsitelje, poslovne partnere, ne bira, a aktuelni su i pripadnici policije, koji joj čuvaju “ledja”. Nema obraza, ne bira sredstva, a ko joj stane na žulj uglavnom dozivi neprijatnost. Tipican primer iz teksta.

  4. Postoji i jedna isto plavusa, jos visi funkcioner, koje je tako dosla do “velikog doma”. Ta je tek dno dna, koja bi se prodala zarad licne koristi, ne razmisljajuci kako unistavaju bas te koji su joj pomogli. Ne znam kako se boje Boga, da ce jednom sve da dođe na naplatu.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker