ŽAGUBIČANI, LOPATE U RUKE: Ako ne očistite sneg ispred zgrade, čekaju vas PAPRENE KAZNE!

U vreme zimskog perioda i snežnih padavina u opštini Žagubica na snazi je i Odluka o komunalnim delatnostima.

Ovom odlukom, po rečima Dragice Erić -Capić, komunalnog inspektora, propisane su i odredbe čišćenja snega i leda sa Javnih površina i uklanjanje ledenica, te je uputila apel svim fizičkim i pravnim licima da posao obavljaju savesno.

Odlukom o komunalnim delatnostima propisano je da su za čišćenje snega , leda i ledenica sa objekata odgovorna fizička i pravna lica kojima su te površine poverene na upravljanje, korišćenje ili održavanje, a u slučaju da sneg ne bude uklonjen na vreme, predviđene su visoke kazne.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker