OPŠTA MAKLJAŽA SRBA I CRNOGORACA U PARIZU! Đetići se potukli sa obezbeđenjem, pa popili batine (VIDEO)

U jednom popularnom pabu u Parizu, dogodio se ozbiljan incident u subotu kada se grupa momaka iz Crne Gore potukla sa radnicima obezbeđenja, koje su mahom činili ljudi iz Srbije.

Screenshot

U glavnoj ulozi opet su se našli ljudi sa ovdašnjih prostora. Iako se ne precizira tačno, popularni sajt “Svi Srbi u Parizu”, koji okuplja naše ljude u Gradu svetlosti, piše da je čovek iz našeg regiona vozilom uleteo u baštu kafića, ali srećom niko nije povređen.

Naime, u pabu je bila organizovana žurka gde su na repertoaru bile naša i strana muzika a pomenuti sajt piše da su hitovi 80-ih i 90-ih nagoveštavali nezaboravno veče i jedno od poslednjih okupljanja naših ljudi pre letnjih odmora.

Ništa nije nagoveštavalo da će se veče završiti neslavno i da će francuski mediji naveliko izveštavati o onome što se dogodilo.

Visualizza questo post su Instagram

Un post condiviso da Le Parisien (@leparisien)

– Od 21 čas ljudi su već počeli da dolaze u velikom broju. Pilo se, igralo i pevalo već od samog starta. Pab je bio pun a kako je veče bilo prelepo dosta je ljudi sedelo i u letnjoj bašti ispred kafića. Niko u tim trenucima nije ni slutio da sledi užasan događaj gde su emocije navladale razum – priča jedan od očevidaca.

CRNOGORCI PROVOCIRALI

Kako sajt saznaje, problemi su počeli oko ponoći, a za obezbeđenje ove žurke bila je zadužena profesionalna firma u kojoj rade naši ljudi.

Prema verziji koju je ispričao radnik obezbeđenja M.K., grupa mladića, navodno poreklom iz Crne Gore, počela je da dobacuje nešto devojkama za susednim stolom.

Devojke su se požalile radnicima obezbeđenja i M.K. je reagovao tako što je prišao momcima i rekao da ne uznemiravaju devojke.

Činilo se u prvi mah da su momci, kojih je bilo nekoliko u grupi, prihvatili upozorenje radnika obezbeđenja.

Međutim kako je vreme prolazilo tako su oni sve više dobacivali devojkama. U jednom trenutku nastala je svađa, nakon čega je jedan od provokatora ustao i napao radnike obezbeđenja.

– Zatim je nastalo guranje i koškanje koje se pretvorilo u opštu tuču između obezbeđenja i pomenutih mladića gde su deblji kraj izvukli gosti lokala. Međutim, dok je tuča trajala, jedan od rođaka crnogoraca, uleteo je kolima u baštu kafića – navodi dobro obavešteni izvor.

Na sreću velika staklena vrata su izdržala i niko nije povređen. Istraga povodom ovog incidenta je u toku.

(Tpknews.com/Mediji)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker