BILO VESELO: Petrovčanin pijan vozio 15 kilometara u suprotnom smeru na autoputu u Italiji

Italijanska policija je u ponedeljak 21. januara u 5:00 časova ujutru, zaustavila S.A. (31) državljanina Srbije, koji je pod uticajem alkohola vozio u suprotnom smeru na autoputu.

Foto: Polizia di Stato

U saopštenju koje je objavila italijanska policija navodi se da im je u noći između nedelje i ponedeljka, od strane učesnika u saobraćaju signalizirano da se na deonici auto-puta A-31 u opštini Longare kod Vićenze kretalo vozilo u suprotnom smeru na auto-putu. Brzom intervencijom policije, 31-godišnji S.A. državljanin Srbije, koji je kako saznajemo iz okoline Petrovca na Mlavi, zaustavljen u Torri di Kuartesolo.

Kako piše u saopštenju, 31-godišnji S.A. koji je upravljao vozilom marke „opel“, na auto-put u pogrešnom smeru ušao je na području Verone, u Duevilu, i vozio je u kontra smeru narednih 15 kilometara, dog ga policija nije presrela i zaustavila.

Alkotestom mu je utvrđeno 1,5 promila alkohola u krvi.

On je priveden u policijsku stanicu gde je zadržan do trežnjenja, vozilo i vozačka dozvola su mu oduzeti, a sledi mu i prekršajna prijava.

TPKNEWS
Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close