EPILOG NESREĆE U BLIZINI PETROVCA NA MLAVI: Nakon tri dana preminuo povređeni traktorista iz Stamnice

Vozač traktora Voja Paunović (70) iz Stamnice, opština Petrovac na Mlavi, tri dana nakon nesreće, kada mu se traktor kojim je upravljao prevrnuo, od zadobijenih povreda preminuo je u Urgentnom centru.

Foto: Facebook

Podsećamo da su supružnici Paunović iz Stamnice zadobili telesne povrede u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na regionalnom putu Petrovac na Mlavi-Kučevo.

Do nesreće je došlo, prema rečima očevidaca, kada se vozač traktora (IMT) s prikolicom spuštao nizbrdo na izlazu is sela Melnica nedaleko od Petrovca na Mlavi. Tom prilikom, traktor je dobio ubrzanje pošto je ručica menjača ispala iz brzine. Prikolica koju je traktor vukao bila prepuna sa, oko četri tone tek požnjevenog žita, dodatno je ubrzala traktor. Vozač traktora nije mogao da iskontroliše njegovo kretanje, pa je, ne mogavši da savlada krivinu, sleteo sa puta, dok se prikolica otkačila I prevrnula.

Supružnici su tom prilikom zadobil telesne povrede, zbog kojih su nakon ukazane prve pomoći prebačeni na dalju opservaciju u beogradski Urgentni centar.

M.V.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker