SAMO U SRBIJI: Igrači Mačve prebili sudije posle poraza!

Težak incident na utakmici Kolubarsko-mačvanske omladinske lige u Loznici. Posle poraza od domaćina, igrači Mačve napali su sudije, smatrajući da su krivi za preokret i njihov gubitak bodova, piše Žurnal.

Foto: AP

Lozničani su pobedili (4:3), iako su Šapčani tri puta vodili. Ništa nije nagoveštavalo incident na kraju, sudije Miroslav Matić, Nikola Čotrić i Saša Dimitrijević uradili su zapisnik sa delegatom Milicom Kikanović i spremali se da pođu kućama.

Pomoćnici Čotrić i Dimitrijević prvi su izašli iz svlačionice, ali grupa igrača Mačve napala ih je ispred prostorija.

Dobili su više udaraca, a kad je Miroslav Matić istrčao da vidi šta se događa, obrušili su se i na njega.

Roditelji su pokušavali da smire igrače Mačve, a napad je prestao tek kad su arbitri pozvali policiju. Sudije su u Policijskoj upravi dale izjave.

(Žurnal)
Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close