KO JE VLAST A KO OPOZICIJA? Požarevačka politička scena iz dana u dan nastavlja da iznenađuje! (FOTO)

U roku od tri dana u Požarevcu mogla je da se primeti nova politička taktika, koja za svoj cilj očigledno ima sigurno uhlebljenje za članove jedne porodice.

Foto: SNS Požarevac

Kako je moglo da se primeti na zvaničnoj objavi požarevačkog SNS-a, koja je dostupna najširem auditorijumu, na Vidovdanskom ručku u „eminentnom“ lokalu koji su naprednjaci organizovali za svoje članove i aktiviste među prisutnima su bili braća Blagojević sinovi dr Zvonimira Blagojevića lidera GG Iskorak.

Ovo ne bi ništa bilo čudno da se samo posle tri dana nije održao protest protiv vlasti u Požarevcu.

Foto: SNS Požarevac

Njihov otac sebe i svoju grupaciju predstavlja kao lidere tog istog protesta. Ono što izaziva nedoumicu je to da pomenuta braća od skora rade u ustanovama koje „napada“ ta ista opozicija.

Da li je pomenuti slučaj sticaj okolnosti, da li se radi o nekoj vrsti dogovora poput finansiranja projekata tog Udruženja, jedno je sigurno da pristalice opozicije imaju pravo na opravdanu sumnju, a sve će to vreme pokazati. Ono što se još jedanput pokazuje je to da u politici pored ideje za uspeh, pa makar i na ličnom planu, neophodna je taktika.

(Tpknews.com)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker