HAPŠENJE U ITALIJI: Srbi opljačkali zlataru, odala ih stopala!

Karabinijeri su rasvetlili razbojništvo, koje se u septembru prošle godine dogodilo u zlatari “Eleuteri” u Milanu i uhapsili dvojicu državljana Srbije, starih 30 i 29 godina.

Pljačka se desila 21. septembra u ulici Svete Andree. Dvojica lopova su ušli u juvelirnicu i radnici su se predstavili kao kupci. Radnica im je iznela nakit, a oni su iskoristili trenutak njene nepažnje i napali su je.

– Sve vreme su pričali na engleskom jeziku. Radnici su selotejpom vezali ruke i noge, a zlato i dragulje su potrpali u torbu, nakon čega su pobegli. Policija ih je identifikovala zahvaljujući otiscima stopala – prenose italijanski mediji.

Prema rečima italijanske polciije, ova pljačka po načinu izvršenja liči na pljačke koje izvodi čuvena banda kradljivaca nakita “Pink Panter”.

TPKNEWS/E.K./Unionesarda.it

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker