STRAVIČNA SAOBRAĆAJKA KOD SREBRNOG JEZERA! Nikola se zbog vezanog pojasa udavio u mulju (FOTO)

Poginuo vozač „sitroena“ kad je sleteo u kanal, a putnici nepovređeni

U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se u ponedeljak uveče dogodila kod Velikog Gradišta, poginuo je Nikola Milićev (18) iz Velikog Gradišta, vozač auta marke „sitroen C5“, dok su dvojica njegovih saputnika – Lazar T. (18) i Miloš S.(18) prošli nepovređeni.

„Sitroen“ u kanalu

Do udesa je došlo oko 20:45 sati, na putu od Srebrnog jezera ka Velikom Gradištu, kad je Nikola izgubio kontrolu nad upravljačem, iz nepoznatih razloga, i sleteo u kanal sa oko 80 cm vode. Auto se tom prilikom prevrnuo na bok vozačeve strane, pa Nikola nije mogao da izađe, jer je bio vezan sigurnosnim pojasem i udavio se u vodi I  mulju. Njegovi drugovi uspeli su da izađu, jer nisu bili vezani. Odmah su pozvali pomoć, a priskočio je i vozač iz auta koji je išao iza njih. On je izvukao mladića i sačekali su Hitnu pomoć koja je mladića odvezla do bolnice. Međutim, reanimacija nije uspela. Za sada se ne zna da li je on na licu mesta preminuo ili na putu do bolnice. Dežurni tužilac naložio je obdukciju, koja će pokazati tačan uzrok smrti.

Prema nezvaničnim podacima, mladići su ceo dan bili na Srebrnom jezeru gde su, verovatno, I  pili. Naložena je i analiza krvi vozača, kako bi se utvrdilo da li je u njoj bilo alkohola. Prema svedočenju vozača koji se kretao iza „sitroena“, nijedno vozilo nije mu dolazilo u susret, pa se ne zna zašto je naglo skrenuo. Verovatno je zbog veće brzine I neravnine na putu u blizini mostića, kao I vozačkog neiskustva izgubio kontrolu nad vozilom.

Nikola Milićev

Inače, na ovom mestu česta su sletenja auta. I pre mesec dana jedan vozač je upao, ali je vozilo, srećom, sletelo na točkove, pa se brzo izvukao

M.V.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker