BIZARNI INCIDENT U BEČU: Pijani Srbin obio automobil, pa zaspao na zadnjem sedištu!

Srbin (41) uhapšen je u Beču u Austriji zbog sumnje da je obio automobil čiji je vlasnik meštanka (37). Međutim, ono što ovaj slučaj čini bizarnim je to, da je vlasnica automobila zatekla Srbina kako spava u njenom vozilu na zadnjem sedištu!

Foto: Profimedia

Kako navode austrijski mediji, žena je otkrila sumnjivu provalu i zatekla razbojnika kako spava u njenom automobilu u okrugu Favoriten.

– Muškarac je opušteno spavao na zadnjem sedištu, pa je žena zatražila pomoć od radnika sa obližnjeg gradilišta. Uspeo je da izvuče muškarca iz vozila, koji je zatim pokušao da pobegne. Međutim, muškarac se vratio i tvrdio da je samo pomešao vozila i da je mislio da spava u svom automobilu – navodi izvor iz istrage i dodaje da je muškarac rekao da je prethodne noći bio jako pijan i da je odlučio da spava u automobilu.

Vlasnica automobila je rekla da je sigurna da je zaključala vozilo, ali da na automobilu nije našla tragove provale.

Državljanin Srbije je posle toga priveden. Utvrđuju se okolnosti ove neobične provale.

(Tpknews.com/Heute.at)

Jedan komentar

  1. Pričao mi je Ciganin, koji se u mladosti bavio krađama u Italiji, kako se otvara automobil. Prva,mogućnost je pomoću viljuške, koja se zavuče imeđu gume prednjih i zadnjih vrata i njome se podigne dugme na vratima, koje služi za zaključavanje. Druga mogućnost je pomoću teniske loptice. Izbuši se rupa na loptici, stavi se na bravu vozačevih vrata i jako udari rukom. Pod pritiskom vazduha, ako je u pitanju centalno zaključavanje, otvore se sva vrata na automobilu. Isti efekat se postiże i gumom za otčepljavanje sudopere. Isto mi je rekao, da se najlakše otključavaju najskuplja, luksuzna vozila. Ona imaju ugrađeno, da se u slučaju požara otključaju sva vrata. Dovoljno je zapaliti novinu i baciti je pod automobil…

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker