RASPADA SE KUČEVAČKI SPS: Mlade snage SPS-a odbijaju Sanji poslušnost

Par sati pre poslednje sednice Skupštine opštine Kučevo održane u petak 30. Juna, Sanja Vukojević je molila na kolenima Mikića i Rajčića da smene Slobodana Stokića, člana opštinskog veća za ekologiju i poslednjeg preostalog mladog funkcionera iz redova kučevačkog SPS-a.

Foto: Facebook

Nakon smene mladog Saše Bulutića, člana opštinskog veća za sport kojeg je zamenila sa Dragoljubom Firulovićem Firulom, švalerom na baterije koji ima dve leve noge i nakon smene još mlađeg Danijela Jovanovića Denija, koga je smenila smrdljivim Sinišom Jovanovićem-Čvarkom koji je nalogodavac uništavavanja dečijeg plastenika, opštinski odbor SPS Kučevo sveo se na cirkus Medrano.

Nemoćna pred samom sobom da se nosi sa promenama koje su u SPS počeli da donose spomenuti mladi ljudi, a još manje sposobna da prihvati mlade generacije koji ne žele da budu partijski dizači ruku, ova zla žena je desetkovala svoj opštinski odbor i sa novoimenovanom ekipom ga je vratila na nivo iz 2016 kada Kučevački SPS nije prešao cenzus.

Željna vlasti, fotelje i finansijskih povlastica koje joj donose angažmani u politici čak je 2016. godine obmanula Darka Blagojevića-Jumbu koji je pozvao da bude član veća uz Veroljuba Petrovića i Ružicu Radulj, koji su smenom Blagojevića podneli ostavke, dok je Vukojević ostala na funkciji, a Blagojeviću se zahvalila tako što ga je zajedno sa Ćukom poslala u zatvor.

Na izborima 2020. godine osvaja nepunih 1000 glasova i 5 odborničkih mesta ucenama Ivana Atanackovića od kojeg nakon izbora pravi budalom pred celim Kučevom i prekida svaki kontakt sa njim.

Ova pokvarena i zla žena je najzad, i na kolenima, dovela opštinskih odbor SPS-a u situaciju da je vladajuća politička stranka na narednim izborima oguli i počisti kao pseći izmet sa đona.

Javnim zahvaljivanjem zameniku predsednika i predsedniku opštine za uslišene molbe na kolenima pre početka sednice skupštine opštine, ostavili su gorak ukus u ustima svim građanima koji su verovali da su Sanja Vukojević i preostali SPS lakrdijaši bolji, pošteniji i drugačiji ljudi od vinovnika vladajuće političke stranke u Kučevu.

Ono što je dobro po građane Kučeva jeste da će imati prilike da posmatraju karambol i maestralno razaranje SPS-a od strane Mikića i Raše Kafe za kojeg se već sada priča da će biti novoizabrani predsednik opštinskog odbora.

(Insajder Mile Sova)

8 Komentari

  1. A ja mislio da je crvenperka baba sera Sanja odavno otišla u penziju.Pricaju žutaći da će da joj ofarbaju cipele u crveno umesto kučeta kao što su to uradili prošli put.😄😄

    1. Slušaj ti seljačino jedna, ja već imam crvene firmirane cipele koje sam platila 300€ da mi i naprave po meri i s ponosom ih nosim. Crveno na radost!

  2. Nemojte ljudi tako pa zar ovakva mlada,perspektivna osoba član sps zaslužuje da bude smenjena.Građani treba da znaju da je ona uzor svima onima koji nose firmirane stvari a najviše obožava i voli da nosi firmirane i najnovije modele poznatog italijanskog dizajnera ĐANI BUVLJAĆI.

  3. Šteta što pamet ne može da kupi a to joj je potrebnije od crvenih cipela i formirane garderobe. Obuci kozi cipele, haljinu i šešir ali ona i dalje ostaje koza.

  4. Baš me zaboli i za SPS i za SNS, neka rade šta god hoće, upravo im se nazire kraj, a jedno je sigurno neće mirno spavati, odgovaraće za sva zla koji su naneli ovom narodu i to sa kamatom.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker