Postavljena gumena podloga na tri terena u Košarkaškom kampu na Srebrnom jezeru (FOTO)

Turistička sezona jenjava, ali sportska i dalje traje pa su i radovi na sportskim objektima aktuelni. Na Srebrnom jezeru završena je adaptacija „Basketball camp-a“ gde je na tri pomoćna terena postavljena “tartan“ gumena podloga.

Tartan podloga na glavnom terenu urađena je pri izgradnji ovih terena, početkom sezone 2016. godine, kada je sa radom počeo Košarkaški kamp TEO4, u kojem ekipa našeg reprezentativca i olimpijca, Miloša Teodosića, uspešno obučava decu iz raznih zemalja, već drugu sezonu.

Ovih dana pored košarkaškog kampa počinje izgradnja savremene sportske hale pa će od proleća, kad se očekuje završetak ovog objekta, odbojkaši i košarkaši moći da treniraju i pri lošim vremenskim uslovima.

Ugovorena vrednost radova iznosi 7.993.989 dinara sa PDV-om,  od čega je  šest miliona dinara obezbeđeno iz Ministarstva trgovine, turizma i telekomunikacija dok je dva miliona obezbedila opština Veliko Gradište.

TPKNEWS/SOVG

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker