SRBIN UHAPŠEN U ITALIJI: Karabinjerima nudio pare, zlato i telefon da ga ne legitimišu

Četrdesetjednogodišnji Srbin, koji duže vreme živi u Raveni, uhapšen je nakon što je u jednom baru odbio da pokaže dokumenta karabinjerima, posvađao se s njima i na kraju im ponudio mito.

Kako prenose italijanski mediji, muškarac je sa prijateljima bio u baru i delovao je pripito.

– Patrola karabinjera je obavljala regularnu proveru, kada je naišla na grupu muškaraca. Odlučila je da ih prekontroliše, pa je zatražila dokumenta. Međutim, nakon nekoliko minuta došlo je do sukoba – navode mediji.

Srbin je navodno odbio da da dokumenta policiji, gurao se s njima i pretio.

– Na kraju je karabinjerima ponudio 100 evra da bi ga ostavili na miru. Kada mu to nije upalilo, počeo je da nudi zlatne lance, prstenje, naočare, pa čak i mobilni telefon. Nakon toga, karabinjeri su ga priveli i zadržali u pritvoru – preneli su mediji.

(Kurir)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker