DA LI JE NESTALA NATAŠA U BEČU PRONAĐENA: Nemački mediji kažu da jeste, ali njeni najbliži negiraju (FOTO)

Za Natašom Veselinović Radovanović koja je nestala 30. marta u Beču, još se traga, a u javnost je dospela navodna informacija da je ona pronađena, ali da se čeka potvrda policija.

Foto: Facebook

Ovu vest je prenela izvesna Sara Mikić, koja se na Fejsbuku predstavila kao njena kuma.

– Dragi moji prijatelji, prvo da vam zahvalim na vašoj tako ogromnoj angažovanosti povodom moje molbe da zajedno sa mnom pomognete u traženju Nataše Veselinović. Obaveštavam vas svi koji ste se odazvali mojoj molbi, da je pronađena živa, u kakvom stanju ne znam, ali kako god da je popraviće se ljubavlju i pažnjom svih nas koji je volimo hvala vam još jednom od srca… Voli vas i zahvalna Sara – napisala je Mikić na svom Fejsbuk profilu.

Ona je ipak obrisala taj status, pa napisala sledeći: “Sve informacije u vezi sa Natašom Veselinović koje sam ranije objavljivala da je pronađena nisu još uvek potvrđene od strane policije, zato nastavljamo i dalje da delimo. Hvala”.

Foto: Printskrin Facebook/Sara Mikic

“Telegraf” je pozvao broj telefona koji je ostavljen kao kontakt za bilo kakvu informaciju, a sa druge strane slušalice demantovali su ove navode. Naša sagovornica nije želela da se predstavi i otkrije ime, ali nam je rekla da ne poznaje nikakvu Saru Mikić i da čekaju informacije od policije.

– Zaista ne poznajem tu ženu. Čim neke informacije dobijemo, vi ćete za to saznati. Molim vas da me razumete – rekla nam je žena koja se nije predstavila, a čiji je broj stajao pored apela za pomoć u potrazi.

Međutim, i nemački portal “Heute” tvrdi da je Nataša pronađena i da je sve vreme bila sa dečkom.

Na Fejsbuk grupi Nestali Srbija – Fondacija Tijana Jurić, stoji informacija da se za Natašom još uvek traga.

(Tpknews.com/Telegraf)

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close