STARICA PREMINULA: Uhapšen Požarevljanin koji je zgazio ženu kod Ljubičeva, pa pobegao sa mesta nesreće

Policija u Požarevcu, intenzivnim operativnim radom, uhapsili su M. M. (52) iz ovog grada, zbog sumnje da je izvršio krivična dela teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja i nepružanje pomoći licu povređenom u saobraćajnoj nezgodi.

Screenshot/Ilustracija

M. M. je, kako se sumnja, na državnom putu Ljubičevo-Bratinac, u blizini raskrsnice, automobilom marke “citroen” naleteo na ženu (75) pešaka iz okoline Petrovca na Mlavi, koja je podlegla povredama, saopštila je PU Požarevac.

Kako se sumnja, M. M. je nakon saobraćajne nezgode napustio lice mesta.

Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Požarevcu, osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužiocu.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker