VOZAČI, PRILAGODITE BRZINU: Kiša se ledi pri tlu, oprezno u saobraćaju

Kiša se na putevima Srbije zbog niskih temperatura ledi pri tlu, a sneg slabog intenziteta pada u Vojvodini, ali se ne zadržava na kolovozu, saopštio je jutros Auto-moto savez Srbije.

Kolovoz je mokar i klizav u nižim predelima, dok se u višim predelima očekuje i sneg u raskvašenom stanju. Kiša i sneg u Srbiji i u narednim danima doneće više vode na putevima, a mogući su i odroni na području pored Ibra, na delu izmedju Kraljeva i Raške, na Đerdapskoj magistrali od Velikog Gradišta i Donjeg Milanovca ka Kladovu, a ima ih i kroz Grdeličku, Sićevačku i Drensku klisuru.

Prema poslednjim informacijama “Puteva Srbije”, nema zadržavanja na naplatnim stanicama. Prema podacima granične policije, na putničkim terminalima na graničnim prelazima zadržavanja su do 30 minuta. Na graničnom prelazu Gostun obustavljen je saobraćaj zbog odrona na putu u međuprostoru.

(Beta)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker