Kostolac dobija nove kontejnere

Do kraja tekuće godine Kostolčani će smeće bacati u nove i čistije kontejnere, budući da će na pojedinim lokacijama u gradu stari i oštećeni biti zamenjeni novim.

Novi kontejneri

Član Veća GO Kostolac, Milan Đalović, ističe da je izvršen popis polomljenih i oštećenih kontejnera u gradu, te je upućen zahtev JKP „Komunalne službe“ Požarevac za zamenu i dopunu oštećenih kontejnera.

Grad Požarevac i JKP „Komunalne službe“ izašle su u susret Gradskoj opštini Kostolac i obezbedile 14 novih kontejnera, 5 metalnih i 9 PVC koji su postavljeni na različitim lokacijama.

Kako ističe Đalović, lokalna samouprava će nastojati da se i u narednom periodu zalaže za lepši izgled Kostolca i da grad dobije što više novih kontejnera koji će se postavljati u užem i širem centru, kao i u drugim delovima grada.

M.V.

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close