Kostolac dobija nove kontejnere

Do kraja tekuće godine Kostolčani će smeće bacati u nove i čistije kontejnere, budući da će na pojedinim lokacijama u gradu stari i oštećeni biti zamenjeni novim.

Novi kontejneri

Član Veća GO Kostolac, Milan Đalović, ističe da je izvršen popis polomljenih i oštećenih kontejnera u gradu, te je upućen zahtev JKP „Komunalne službe“ Požarevac za zamenu i dopunu oštećenih kontejnera.

Grad Požarevac i JKP „Komunalne službe“ izašle su u susret Gradskoj opštini Kostolac i obezbedile 14 novih kontejnera, 5 metalnih i 9 PVC koji su postavljeni na različitim lokacijama.

Kako ističe Đalović, lokalna samouprava će nastojati da se i u narednom periodu zalaže za lepši izgled Kostolca i da grad dobije što više novih kontejnera koji će se postavljati u užem i širem centru, kao i u drugim delovima grada.

M.V.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker