GOLFOM NA MOTOKULTIVATOR: Teško povređena žena u udesu kod Velikog Gradišta!

Teška nesreća se dogodila u utorak 15. maja, na putu Veliko Gradište – Golubac, nedaleko od skretanja za mesto Kusiće.

Stanojević David (20) iz Bikinja koji se kretao golfom iz pravca Golupca ka Velikom Gradištu u jednom trenutku je sustigao Veselinović Gorana (52) i Veselinović Vesnu (48) iz Velikog Gradišta koji su bili na motokultivatoru, i prednjim delom Golfa udario je u zadnji deo prikolice koja je bila zakačena na motokultivatoru.

Od siline udarca motokultivator kojim je upravljao Goran, izleteo je sa puta i isprevrtao se. Na lice mesta, došla je Hitna pomoć iz Doma zdravlja iz Velikog Gradišta. Veselinović Vesna je prebačena u Opštu bolnicu u Požarevcu gde joj je konstatovano prelom ključne kosti i prelom stopala. Veselinović Goranu su konstatovane lakše telesne povrede, dok je vozač golfa Stanojević David prošao bez povreda.

Protiv vozača golfa Stanojević Davida (20) policija je podnela krivičnu prijavu zbog brze vožnje i vožnje pod dejstvom alkohola.

Protiv Veselinović Gorana (52) policija je podnela prekršajnu prijavu zbog neregistrovanog motokultivatora i upravljanja bez vozačke dozvole.

M.L.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker