NAJLEPŠE SU TUĐE I LEPE ŽENE? Gradištanski bos, političar, ali na glasu!

Dragan Milić i njegov Ljuba Ulja su često bili okruženi lepim ženama. Život je to, uz politiku i biznis ide lepo društvo, voditeljke i lepe žene.

Milić pozira kao domaćin i kapetan broda/Foto: M.V.

Pre par godina je gradištanski bos, Dragan Milić imao veoma značajan intervju za svoju političku karijeru na jednoj lokalnoj televiziji. Ali, kod njega u apartmanu i bez kamermana samo voditeljka – novinarka, pa je morala sama da drži mikrofon, a kamerman je šetao po Gradištu dva sata. Zamislite, dva sata je imala intervju sa gradištanskim bosom, morali su sve teme da obuhvate, a koje su bile veoma značajne za Gradište i okolna sela.

Inače, voditeljka – novinarka je bila specijalizovana za predsednike opština i direktore javnih preduzeća u Braničevskom okrugu. Znala je da im postavi prava pitanja, tako da oni nisu mogli da je odbiju, a uz to veoma atraktivna i lepa. Što bi neki rekli “zna žena da se nosi”.

(Insajder Mile Sova)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker