“PUSTI GA ON JE NAŠ”: Kučevačka naprednjačka vlast svojim stavovima nastavlja da pokazuje ogromnu bahatost

Od 1. novembra 2021. u Kučevu je počela naplata parkiranja na osnovu odluke Skupštine opštine Kučevo o osnivanju Parking servisa Kučevo koji funkcioniše u okviru JKP Kučevo.

Foto: TPKNEWS

Umesto da lokalna kučevačka vlast otvori nova radna mesta i omogući svojim građanima da rade i zarade kako bi prehranili sebe i svoje porodice, oni su kao i „šikucije“ iz pripovetke Petra Kočića, „Jazavac pred sudom“ uveli novi namet već ionako osiromašnim građanima opštine. Problem parkiranja u Kučevu iz godine u godinu je sve veći, lokalna vlast ništa ne preduzima da poveća broj parking mesta..

Ponovnim puštanjem u funkciji fontane ispred restorana Homoljski motivi i zatvaranje parkinga ispred ovog restorana broj parking mesta se još više smanjio.

Pravo je umeće naći mesto za parkiranje, pogotovo subotom kada je pijačan dan i u prepodnevnim časovima tokom radnih dana, jer puno je onih koji dolaze po neki dokument u opštini, katastru ili u kupovinu u centru varoši. Građani se žale na gužvu, ali i na kazne koje im pišu radnici Parking servisa. U proteklom periodu zbog neplaćene parking karte najviše kazni je napisano ispred Doma zdravlja gde ljudi u brzini žureći da spasu svoje živote i živote svojih najmilijih zaborave da pošalju sms poruku ili kupe parking kartu koja se prodaje najmanje 600 metara od parkinga. Veoma često i svesno biraju između kazne i spašavanja života. Svakako, bruka je na donosiocima odluke o uvođenju naplate parkiranja ispred Doma zdravlja a ne na onima koji u žurbi izbezumljeni i bolesni žure kod lekara.

Opšte je poznato da gotovo u svemu napredno-socijalistička vlast u Kučevu deli građane na one koji pripadaju „partiji i bratiji“ i na običan narod za koji kažu da su „seljaci“. Instrukcije o tome kome treba naplatiti parking i ko je „naš“ a ko nije, verovatno dolaze od predsednika opštine i direktora Parking servisa koji je tu samo zato što je blizak rođak zameniku predsednika opštine. Doduše, radnici parking službe pokušavaju da rade po pravilima službe ali o tome kome će biti naplaćen parking, odlučuje bivši predsednikov vozač, sada kontrolor parkinga, brat člana opštinskog veća, i novopečenog sekretara OOSNS Kučevo, rečenicom „pusti ga on je naš“.

Naprednjačka vlast svojim stavovima nastavlja da pokazuje ogromnu bahatost i svakim danom precenjuje vlastitu vrednost. Sve to podrazumeva drskost i prezirno ponašanje prema drugima, posebno prema onima koji nisu deo naprednjačkog jata, oni su vlast pretvorili u moć a moć u novac i tu je kraj cele priče o njihovom shvatanju života.

Kučevo nastavlja da odjekuje od njihovih šupljoglavih ideja, ali nažalost i od jauka izbezumljenih i ojađenih građana koji vide jedini spas u promeni ovakve vlasti.

(Dopisnik1 tpknews.com iz Kučeva)

15 Komentari

 1. Kontrolor je Milan Šuša. Smešno je gledati ga kada se namrgodi i zauzme stav rvača grčko-rimskim stilom i krene u kontrolu kao da je specijalac oružanih snaga Avganistana.

 2. Пислук им директор, кажу да је купио неку диплому а да га мама и рођак Микић запослили.

 3. Kada dođe do promene vlasti svi oni ce da lete sa posla.Kao prvo treba ugasiti parking servis koji selektivno naplacuje parkiranje dok je Milogorac zauzeo pola ulice a ne placa parking mesta.Mnogi se građani bune da nemaju mesta gde da parkiraju svoje automobile jer nije obezbeđen dovoljan broj mesta za parkiranje vozila.

 4. Ispred hotela zvrnda pet slobodnih parking mesta ali niko ne moze da se parkira. Jel Aca Karatista placa godisnju parking kartu? Pitam samo iz znatizelje jer znam da nista drugo ne placa a svaki mesec ga dopinguju parama iz opstine

 5. NOVICE TOLIKO SI GLUP DA SVAKO KO PROCITA TEKS I KOMENTARE NA TPK NEWS ODMAH UKAPIRA DA TO TI PISES JER GODINAMA UNAZAD SLUŽIŠ SE ISTIM FORAMA I FAZONIMA.PRVO OBJAVIŠ TEKS,PA ONDA U KOMETARIMA POD LAŽNIM IMENOM PLJUJEŠ SEBE PA ONDA POD DRUGIM LAŽNIM IMENOM BRANIŠ SEBE OD NAPADA NA SEBE.ČAS SI ZVONKO,ČAS SI SINIŠA,ČAS SI LALE,PA ONDA SI GARGAMEL,SAŠA I DA NE NABRAJAM😄😄😄😄😄

 6. Za početak dosta je sto Somi nije vise član Veća. I turizam i sport su odmab osetili boljitak i napredak
  Kao i sama partija je postala organizovanija i prisuszvo na mitinzilma OO Kucevo daleko premasuje kvote. Ljudi sa puno volje dolaze na mitinge a ne kao kad su se gnusali Noletovih pretnji i Somijevih parola.

 7. Bravo Dragane. Sad je napredna Stranka mnogo jaća. Sad kad nema Somija i Noleta Siniša Debil Brsan Zvonko Kleptoman i Saša Guska mogu samo da bleje u kafiću i broje vrapce.

 8. Novica tj Vlasta sto ga svi je*emo iza plasta.Nek uzme terapiju i trazi novi posao jer je pukao kao zvecka. SNS je puno jaci bez njega i njegovog toplog brata Somija.

 9. Platio je na početku kaznu i Branko Kecman predsednik skupštine pa su zbog njega odlučili da postave Šušu za kontrolora jer on zna ko koji auto vozi da se nebi ponovilo kažnjavanje naprednjaka.

 10. Siniša i Zvonko viđeni ste kako blejite, brojite vrapce i plačete ali nema nikog da vas podrži u blejanju na Platou 😆😆😆

 11. Ne zovu Novicu dzabe Nole Vepar ili Nole somina. Jovan je pustio probni balon, protesta protiv nasilja i torture ce biti u Kucevu. Dole nasilnici Aca Karatista i njegov hotelski orkestar

 12. Sad kad su ljudi videli da ste debili Novica vam je kriv. He, he, nemate pojma šta vam se dešava. Za vas je Nole noćna mora a mi vam dupe kidamo 😆😆😆

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker