PRAVO I PRAVDA: Erudita Snežana, otkrovenje požarevačkog tužilaštva

Nema lepšeg i iskrenijeg prijateljstva, nego kad studirate, pa vam kolega postane drug i prijatelj za ceo život, pogotovu ovi studenti koji su završavali državne fakultete pre dvadeset godina sa nepunih 40 godina uz rad, i to ne treba zanemariti, jer treba posebno poštovati.

Osnovno Javno Tužilaštvo U Požarevcu

Ali, Snežana Dubajić, čini jedan lep i kumovski potez, jer kao glavni tužilac, zapošljava ćerku svom kolegi sa fakulteta kod nje u Osnovno javno tužilaštvo i još agituje da ćerka od stručnog saradnika postane zamenik tužioca, iako, navodno ima slabije ocene od kolege koji je dobio najbolju ocenu.

Neki diplomirani pravnici, ne mogu da priđu tužilaštvima da bar stažiraju, a neki preko kume mogu sve.

Mnogi hvale Snežanu Dubajić, kako kažu, ona je otkrovenje požarevačkog tužilaštva i grad nema boljeg pravnika, iako je diplomirala u četrdesetim, a i bliska je i SNS i SPS.

Zbog kolega i koleginica, prijatelja i prisnih prijateljica, tatinih i maminih sinova i ćerki, rođaka i isključivo moralno – političkih podobnih i poslušnih, nalaze se prosečni mediokriteti na važnim funkcijama u tužilaštvima i u drugim organima.

(Insajder Mile Sova)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker