NAGODIO SE SA TUŽILAŠTVOM: Narko diler iz Požarevca osuđen na 3,5 godine zbog heroina uz obavezno lečenje!

Viši sud u Požarevcu, na predlog Višeg javnog tužilaštva, pravosnažno je osudio Milana Smiljanića (38) iz Požarevca na 3,5 godina zatvora zbog neovlašćenog držanja opojnih droga i na meru obaveznog lečenja od narkomanije u zatvorskim uslovima.

Ilustracija

Ova presuda doneta je na osnovu sporazuma koji je viši tužilac sklopio sa optuženim, na osnovu njegovog priznanja krivice.

Optuženi je od 1. do 8. oktobra prošle godine neovlašćeno u svojoj porodičnoj kući držao heroin, ukupno 84 grama, upakovan u više kesica iste gramaže, u nameri da ga proda. Pretresom kuće izvršenog 8. oktobra, policija je pronašla heroin i uhapsila osumnjičenog, koji je nakon toga pritvoren.

Smiljanić je 31. avgusta ove godine priznao krivicu i sklopio sporazum, što znači da je presuda protiv njega pravosnažna i očekuje se uskoro njegovo sprovođenje u zatvor i na lečenje.

M.V.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker