INCIDENT NA BLOKADI KOD POŽAREVCA: Šleperom pokušao da probije blokadu, udario i gurao traktor

Poljoprivrednici iz Braničevskog okruga nastavili su blokade puteva na dva mesta, a kod mosta u Ljubičevu, danas oko 11 časova, kamion je na silu pokušao da prođe blokadu.

Screenshot/N1

– Šleper je zaobišao kolonu vozila koja su stajala pred našom traktorskom blokadom, udario traktor i gurao ga po putu, a mi smo bežali da nas ne udari. Mi smo odmah priskočili, vozač nam je psovao majku seljačku i svašta nam rekao. Ja sam držao vozača i sklonio ga od ljutitih kolega – , rekao je za N1 Aleksandar Milovanović, potpredsednik UPP Stig iz Požarevca.

Dodaje da je došla policija i uzela podatke vozača kamiona.

“U 12:12 sati smo ga, u znak dobre volje, propustili da prođe šleperom, kako bi splasnule tenzije. Mi smo u blokadi u Ljubičevu dok ne dobijemo neke vesti od kolega sa pregovora u Vladi Srbije – , navodi Milovanović.

Seljaci iz Braničevskog okruga sa oko 300 traktora nalaze se blizu dva mosta preko Velike Morave i potpuno blokiraju saobraćaj koji ide od autoputa Beograd-Niš ka istoku Srbije.

(Tpknews.com/N1)

PROČITAJ I

Jedan komentar

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker