“PALI” DILERI IZ KUČEVA: Jedan u stanu proizvodio psihoaktivne pečurke, a drugi indijsku konoplju

Zajedničkim radom, policije u Majdanpeku i Požarevcu, uhapšeni su D. D. (46) iz okoline Kučeva i M. O. (29) iz Kučeva, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

Hapšenje/Foto: MUP

Policija je u domaćinstvu koje koristi D. D. pronašla paket sa 212 grama marihuane, zakopan u dvorištu, kao i šest saksija sa biljkama indijske konoplje, dok je u stanu M. O. otkrila ilegalnu laboratoriju za proizvodnju psihoaktivnih pečurki.

Osumnjičenima je, po nalogu viših javnih tužilaštva u Negotinu i Požarevcu određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivične prijave, biti privedeni tužiocu.

2 Komentari

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker