PUNE RUKE POSLA ZA SAOBRAĆAJCE: Kučevljanin bežao od policije, traktorista iz Petrovca mortuz pijan

Pripadnici saobraćajne policije u Braničevskom okrugu, tokom vikenda, zadržali su trojicu muškaraca koji su vozili pod dejstvom alkohola, jednog pod dejstvom psihoaktivnih supstanci i jednog koji je odbio da se alkotestira.

Ilustracija

Saobraćajna patrola u Požarevcu isključila je iz saobraćaja vozača (58) „sitroena“ i vozača (60) „renoa“ koji su automobilima upravljali sa 1,44 i 1,43 promila alkohola u organizmu, kao i vozača (44) „fijata“ koji je vozio pod dejstvom narkotika.

Policija u Petrovcu na Mlavi zaustavila je muškarca (64) koji je traktorom upravljao bez položenog vozačkog ispita i sa 1,32 promila alkohola u organizmu, a u okolini Kučeva vozača (52) „folksvagena“ koji je najpre odbio da se zaustavi na znak policije, a potom i da se podvrgne alkotestu.

Protiv svih vozača podnete su odgovarajuće prekršajne prijave.

2 Komentari

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker