LJUBICE PODNESI OSTAVU! Direktorka JKP “Dunav Veliko Gradište” ucenjuje i zastrašuje radnike! (FOTO)

Direktorka JKP “Dunav Veliko Gradište” zapretila je skoro svim radnicima tog preduzeća otkazom ukoliko do 31. decembra u 9:00 časova, se ne izjasne ko je portalu “TPKNEWS” dao na uvid dokument dužnika za vodu koji smo objavili.

Direktorka JKP “Dunav Veliko Gradište” Ljubica Mitić/Foto: Facebook

Radnici ovog preduzeća rekli su nam da pored rešenja koje im je sekretarica direktorke Ljubice Mitić uručila, prenela im je i derektorkinu poruku: – Ukoliko nastave da se bune, osporavaju i ne podrže sadašnje nesposobno rukovodstvo svi do jednog biće utuženi – poručila im je direktorka.

Suština direktorke JKP “Dunav Veliko Gradište” Ljubice Mitić, je da se prevare građani i radnici, da se sakriju odgovorni za dosadašnje dugove i da se nastavi neznalačko i katastrofalno rukovođenje ovim preduzećem.

Od kako je Ljubica Mitić došla na čelo JKP “Dunav Veliko Gradište” ona je ovo Javno komunalno preduzeće uvukla u gubitke veće od 50 miliona dinara, zavaravajući radnike da će im isplatiti dugovanja, dovela je bivše i sadašnje zaposlene u nehumanu situaciju da se preko suda bore za ono što su zaradili.

Zašto bi bilo bolje ako se budu sledili planovi sadašnjeg rukovodstva koje je slupalo preko 50 miliona dinara do sada? Preduzeće se nije razvilo, već je naprotiv, ugroženo njihovim dosadašnjim postupanjem. Zašto bi preduzeće bolje funkcionisalo ako nastave da ga vode ljudi koji su na pogrešan način uložili novac svih nas građana da bi napravili nešto što nikako ne funkcioniše, da i dalje prave samo gubitke, i da nas to njihovo neznalačko i katastrofalno rukovođenje košta tri puta više?

Direktorka JKP “Dunav Veliko Gradište” Ljubica Mitić, u rešenju koje je dostavila radnicima sramno laže da nam nije ona preko drugog lica doturila dokumentaciju o svim dužnicima vode u Velikom Gradištu.

Kao dokaz da direktorka JKP “Dunav Veliko Gradište” Ljubica Mitić sramno laže, prilažemo našu prepisku koju smo imali sa njom na aplikaciji viber dve nedelje pre nego što nas je nazvala i nagovestila da će poslati njenu osobu u koju ima poverenja da nam dostavi dokumentaciju o dužnicima vode u Velikom Gradištu. Tada nam je i nagovestila da među dužnicima na tim spiskovima ima i onoh zaštićenih što je suočava sa ograničenjima u načinu naplate.

Ono što na kraju možemo da poručimo jeste, LJUBICE PODNESI OSTAVU! Radnicima JKP “Dunav Veliko Gradište” neće biti bolje ako ovo preduzeće na čelu sa Ljubicom nastavi da pravi gubitke. Pokušaj direktorke Ljubice i par ljudi iz opštine da opravdaju dosadašnju pljačku i haos u rukovođenju preduzećem za koje se ne zna ni šta ima od imovine, ni kome sve duguje, ni ko njemu duguje, ni kojim pravcem racionalno može da se razvija. JKP “Dunav Veliko Gradište” je put u sigurnu katastrofu i Ljubicine dobre plate i njenog nesposobnog tima.

TPKNEWS

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker