LETNJI PROGRAM: Krenuo putujući vrtić

Predškolska ustanova “Ljubica Vrebalov” i ovog leta organizuje program za decu iz osetljivih društvenih grupa, pod nazivom “Malo se pokreni i u vrtić kreni”.

Putujući vrtić

Cilj ovog projekta, koji se sprovodi već šestu godinu, jeste da što veći broj dece, iz svih društvenih grupa, bude obuhvaćen pripremnim predškolskim programom. Pokretni vrtić radiće od 16. jula do 16. avgusta. Ponedeljkom i utorkom biće na stadionu u MZ „Radna mala“ u Požarevcu, a u Kostolcu – u naselju Majdan sredom, u naselju Kanal četvrtkom i u Didinom Selu petkom.

Aktivnosti putujućeg dečjeg vrtića zajednički realizuju vaspitači, služba za preventivnu zdravstvenu zaštitu i stručne službe PU “Ljubica Vrebalov”. Autobus u kojem se sprovodi program putujućeg vrtića, doniran je 2012. godine, od strane Evropske unije, u sklopu projekta “Unapređenje predškolskog vapitanja i obrazovanja u Srbiji”.

M.V.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker