SKOČIO MU PRITISAK: Nedinić se nakrkao roštilja na turniru pa završio u bolnici!

Dragan Nedinić, brat predsednika opštine Petrovca Na Mlavi Duška Nedinića, primljen je noćas na Kliniku za neurologiju Opšte bolnice u Petrovcu na Mlavi zbog povišenog pritiska.

– Gospodinu Nediniću se, verovatno zbog previše krkanja roštilja na turniru, povisio pritisak (hipertenzija), pa je odlučio da se, ipak, prekontroliše. Uglavnom, sve je dobro i gopspodin Nedinić se oseća dobro -, izjavili su za “TPKNEWS” iz Opšte bolnice u Petrovcu na Mlavi.

Lekari Opšte bolnice u Petrovcu na Mlavi u narednim danima uradiće sve potrebne preglede, međutim, gospodin Nedinić ubuduće će morati da se kontroliše kada je u pitanju žderanje pljeskavica i ćavapa na raznoraznim proslavama.

(Tpknews.com)
Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close