Milić ispratio odbojkaše na nagradno putovanje u Istanbul

Odbojkaše Srednje škole iz Velikog Gradišta koji su na Svetskom školskom prvenstvu u odbojci u Brnu osvojili bronzanu medalju primio je danas u svom kabinetu, predsednik opštine, Dragan Milić kako bi im uručio najavljenu nagradu.

Foto: SOVG

– Okupili smo se da realizujemo drugi deo nagrade sa prvenstva. Prvi deo, komplet sportske opreme ste već dobili, a sada smo pripremili novac za nagradno putovanje u Istanbul -, rekao je Milić, čestitavši ekipi još jednom i poželevši im, ovom prilikom, prijatno putovanje.

Učenicima i profesoru koji sutra kreću na put uručeno je po 12.000 dinara za troškove tokom boravka u Istanbulu dok su trojica odbojkaša, koji su zbog priprema za reprezentaciju sprečeni da se pridruže ekipi, dobili po 35.000 dinara.

Trofejna ekipa Srednje škole do trećeg mesta na svetskom prvenstvu stigla je predvođena profesorom i trenerom Dejanom Milanovićem.

(SOVG)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker