KONAČNO! Danas oblačno, ali od petka nam stiže prolećno vreme!

U Srbiji će danas biti promenljivo oblačno sa dužim sunčanim intervalima

Sredinom dana i u popodnevnim satima, uz razvoj oblačnosti će postojati uslovi za kratkotrajnu kišu i pljuskove, a u centralnim predelima nije isključena ni mogućnost grmjavine.

Ilustracija: Profimedia

Maksimalne dnevne temperature u većini predela između 13°C i 16°C, na krajnjem severu i na istoku nešto svežije, do 10°C. Vetar južnih pravaca, u značajnom slabljenju u odnosu na utorak.

Možda i poslednji “trzaji” zime nas nakratko očekuju u četvrtak. Svežije vreme sa povremenim padavinama se očekuje u celoj zemlji, u nižim predelima kiša, u višim susnežica i sneg. Maksimalne dnevne temperature u nižim predelima uglavnom između 6°C i 9°C. Vetar slab do umeren severozapadni, uveče u slabljenju.

Osetno toplije vreme uz duže sunčane periode će obeležiti petak i dane vikenda. Samo u nedelju uveče će uz više oblaka biti uslova za kišu i pljuskove. Maksimalne dnevne temperature u petak i subotu između 15°C i 20°C, a u nedelju i do 25°C. Vetar slab, južnih pravaca.

(serbianmeteo.com)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker