KRIVIČNA PRIJAVA: Požarevljanin prevario radnike

Policija je saopštila danas da je podnela krivičnu prijavu protiv D. K (63) iz Požarevca zbog sumnje da je falsifikovao službene isprave i tako izbegao plaćanje otpremnina bivšim radnicima u radnji “Sandra Korpiko”.

policija-branicevski-okrug

On se tereti da je kao odgovorno lice jedne samostalne radnje iz Požarevca uneo neistinite podatke u Rešenje o prestanku radnog odnosa i raskida ugovora o radu za zaposlene po osnovu prestanka rada ove radnje.

Kako radnja nije prestala sa radom, na ovaj način osumnjičeni je izbegao plaćanje otpremnina zaposlenima.

Policija je krivičnu prijavu protiv njega podnela Osnovnom javnom tužilaštvu u Požarevcu.

TPKNEWS/MUP

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker