FILMSKI FESTIVAL: Prijave za jubilarni SILAFEST u Velikom Gradištu i Srebrnom jezeru

Organizacioni odbor jubilarnog, desetog Festivala turističkog i ekološkog filma – SILAFEST, koji se održava u Velikom Gradištu i Srebrnom jezeru od 26. avgusta do 1. septembra, objavio je poziv za prijavljivanje domaćih i stranih učesnika.

Najboljim ostvarenjima dodeliće se Grand pri festivala i nagrada “Zlatni” i “Srebrni talas”, za najbolje filmove po takmičarskim kategorijama.

Osim njih, biće dodeljene i specijalne nagrade “Zlatni pinkum”, za najbolja domaća filmska ostvarenja iz oblasti ekologije i turizma, i nagrade “Beli bagrem” za najbolje autore u domenu opšteg senzibiliteta, režije, filmske montaže i muzike.

Dodeliće se i nagrada “Plavi Dunav”, predviđena u svakoj specijalnoj kategoriji turističkog filma: vino, sport, kulinarstvo, religiozni turizam, kulturološki turizam, umetnost i turizma.

M.V.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker