POŽAREVAC: Raspisan konkurs za pripravnika u komunalnoj inspekciji

Gradska uprava Požarevca raspisala je konkurs za prijem jednog pripravnika u komunalnoj inspekciji na period od godinu dana, radi stručnog osposobljavanja za samostalan rad u struci.

Foto: Gradska uprava Požarevac

Da bi neko konkurisao, treba da ima stečeno visoko obrazovanje u oblasti ekonomije ili društveno-humanističkih nauka, državljanstvo Republike Srbije i da nije osuđivan na kaznu zatvora od najmanje šest meseci.

U tekstu konkursa navodi se da kandidat treba da popuni izjavu kojom se opredeljuje za jednu od dve mogućnosti – da Gradska uprava pribavi njegove podatke o kojima se vodi službena evidencija – uverenje o državljanstvu i izvod iz knjige rođenih, ili će to učiniti sam.

M.V

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker